0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

הזדמנויות עסקיות למכירה

הזדמנויות עסקיות למכירה

כאשר מדברים על הזדמנויות עסקיות למכירה, מדברים למעשה על עסקים פעילים או עסקים בזכיינות העומדים למכירה. עבור היזמים, כניסה לעסק פעיל יכולה לחסוך את העיסוק בהקמה ולאפשר להם להתחיל ליהנות מהכנסות באופן מיידי, אולם כמו שאנחנו יודעים בעולם העסקים לא הכול ורוד. עסקים רבים המוצעים כהזדמנות עלולים להתגלות בעתיד כמקח טעות ולגרום להפסדים כספיים משמעותיים. לכן לפני שאתם ממהרים לקפוץ על הזדמנויות עסקיות למכירה, מומלץ שתבדקו היטב האם מדובר באמת בהזדמנות.

כיצד בודקים כדאיות של הזדמנות עסקית
כאמור קיימים שני סוגים עיקריים של הזדמנויות עסקיות למכירה. עסקים קיימים, שבעליהם החליטו למכור או עסקים בחוזה זכיינות. לכל אחד מהסוגים יתרונות וחסרונות משלו, לכן מומלץ לא לסמוך על החושים או על המזל ולבחון את העסק על היבטיו השונים בעזרת אנשי מקצוע - רואי חשבון, יועצי, מס, מהנדסים, יועצים עסקיים ועוד. אחד מאנשי המפתח בתהליך הבדיקה והחתימה על החוזה הוא עורך הדין. המשפטן הבקי בכל החוקים והתקנות הנוגעים לרכישה של עסקים פרטיים, שיכול להביא את העסקה לסיומה המוצלח, או במקרים אחרים, להמליץ לא לבצע אותה כלל.

עורך דין גיא קולן. 
עו"ד גיא קולן הוא עורך דין ותיק ומנוסה בתחום העסקי בישראל. קולן עסק בייעוץ משפטי לעסקים רבים בתחומים מגוונים, בניהם עסקים בינלאומיים, עסקים פרטיים ועסקי זכיינות של רשתות מוכרות ומצליחות. הניסיון הרב אותו צבר עו"ד קולן במהלך שנות פעילותו יעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. משלב איתור ההזדמנות העסקית, הבדיקות השונות ועד לסגירת העסקה ותחילת העבודה, עו"ד קולן יהיה שם כדי לייעץ ולכוון אתכם אל העסקה שתתאים לכם ביותר. לפני שאתם מקבלים החלטה, נצלו את ההזדמנות וקבעו פגישת ייעוץ עם עו"ד גיא קולן.