0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון למכירה

זיכיון למכירה

שיטת הזכיינות, על פי הגדרתה היא שיטה שיווקית עסקית שבה חברה מזכה, מעניקה לזכיין את הרשות להשתמש בסמלים המסחריים ובשיטות העבודה שלה בתמורה לתשלום חד פעמי ולאחוזים ממחזור המכירות. בנוסף, על הזכיינים לרכוש במקרים רבים את הסחורה או חומרי הגלם מהחברות המזכות. שיטת הזכיינות, שבאה לעולם בארצות הברית בשנות החמישים של המאה התשע עשרה, צופנת בחובה יתרונות רבים עבור הזכיינים וכן עבור החברות המזכות.

זיכיון למכירה. יתרונות עבור החברות המזכרות
החברות המזכות נהנות מהגברה של הנוכחות שלהן ברחובות ובמרכזי הקניות וכמובן מהתשלומים השונים אותם מעבירים אליהן הזכיינים. רשתות אופנה פועלות במקרים רבים בשיטת הזכיינות התפעולית , בה הן אחראיות על המלאים ועל הקופות בסניפים. חברות מזכות בתחום האופנה, מעבירות מדי חודש אחוז מסוים מהמחזור לזכיינים.

זיכיון למכירה. יתרונות עבור הזכיינים
גם עבור הזכיינים, מדובר בשיטה כדאית. בשיטת הזכיינות, הזכיינים נהנים למעשה לא רק מהשם והמוניטין של החברה המזכה, אלא גם משיטות העבודה שלה שהוכחו בסניפים נוספים. רוב הרשתות, בוחרות את הזכיינים שלהן לאחר תהליך מיון בו נקבעת מידת ההתאמה שלהם ולאחר תקופת התלמדות בת מספר חודשים בה לומדים הזכיינים את שיטות העבודה הנהוגות ברשת.

זיכיון למכירה. דברים שצריך לדעת
איתור של זיכיון למכירה, הוא רק אחד הצעדים בדרך להצלחה שלך כזכיין. עד לרגע שבו תעמוד בפתח הסניף שהקמת, יהיה עליך לעבור שלבים רבים ומגוונים בניהם חתימה על הסכמים, תקופת התלמדות, שיפוצים והקמה, רכישת ציוד, גיוס עובדים ועוד. על מנת שתוכל להפוך את הזיכיון להצלחה עסקית, אתה זקוק לייעוץ משפטי אמין ואיכותי. עורך דין גיא קולן, הוא משפטן שהתמחה באופן פרטני בחוזי זכיינות ובכל ההיבטים הקשורים אליהם. אם אתה מעוניין להיכנס לעולם הזכיינות ברגל ימין, אל תוותר על פגישה עם עו"ד גיא קולן.