0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לרשת בגדים

זכיינות לרשת בגדים

רשתות בגדים מקומיות, רשתות בגדים בינלאומיות, רשתות בגדים לנשים לגברים לילדים, רשתות בגדים לבעלי מידות גדולות. אם תביטו סביבכם תראו שאנחנו מוקפים ברשתות בגדים ואם תקדישו קצת יותר תשומת לב, תראו גם שרוב הבגדים אותם לובשים האנשים סביבכם נרכשו באחת מרשתות הבגדים שהזכרנו. בין אם מדובר ברשת בגדים יוקרתית ובין אם מדובר ברשת עממית ומרובת סניפים. על סמך הנתונים הללו נראה כי זכיינות לרשת בגדים היא בחירה נכונה עבור יזמים המעוניינים להקים עסק בתחום האופנה.

זכיינות לרשת בגדים. מתאים לכם?
במידה ואתם יזמים באופייכם, לא חוששים מעבודה קשה ומרגישים חיבור חזק אל עולם האופנה, הסיכויים לכך שרכישת זכיינות לרשת בגדים, היא הבחירה הנכונה עבורכם, גדולים במיוחד. אולם מעבר למשיכה הבסיסית שלכם אל עולם האופנה ואל עולם העסקים, חשוב שתזכרו כי רכישת זכיינות לרשת בגדים, כרוכה בלא מעט סיכונים. סיכונים הידועים כפחותים מאשר אלה הכרוכים בפתיחת חנות עצמאית.

זכיינות לרשת בגדים. מישהו עוזר לכם?
בשונה מהכניסה אל חנות של אחת מרשתות הבגדים, בה בדרך כלל יפנה אליכם אחד העובדים ויציע לכם עזרה, הכניסה אל עולם הזכיינות היא כנסיה לעולם מורכב ובלתי מוכר, של הסכמים וחוזים, אשר על מנת להיכנס אליו בבטחה ולמצוא בדיוק את מה שאתם זקוקים לו, כדאי שיהיה לצדכם יועץ משפטי ועסקי מנוסה ובעל ניסיון . יועץ שיסייע לכם לאתר את הבעיות עוד בטרם יצוצו ולפתור אותן בזמן.

עו"ד גיא קולן, מלביש לכם זכיינות
עורך הדין גיא קולן הוא משפטן מנוסה המתמחה בדיני זכיינות. משרד הבוטיק שהקים, מטפל מדי שנה בזכיינים וברשתות רבות, במהלך משא ומתן וחתימה על הסכמי זכיינות בתחומים שונים. אם אתם מעוניינים בזכיינות לרשת בגדים במידה שלכם, אל תוותרו על פגישה עם עורך הדין גיא קולן.