0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

מכירת עסקים פעילים בישראל

מכירת עסקים פעילים בישראל

למרות שישראל אינה מדינה גדולה או עתירת אוכלוסיה, היא נחשבת למדינה שאפשר לעשות בה עסקים. בין העסקים הרבים הפועלים בישראל, ניתן למצוא לצד העסקים הפרטיים, גם לא מעט רשתות בינלאומיות שסימנו את ישראל כיעד מועדף לעסקים שלהם. עיקר העסקים הפעילים המוצעים למכירה בישראל, נחלק לשתי משפחות עיקריות: עסקים פרטיים ועסקים בזיכיון השוני בין שני סוגי העסקים, מחייב תשומת לב והתמחות ייחודית
לכל אחד מהם.

מכירת עסקים פרטיים בישראל
עסקים פרטיים רבים מוצעים למכירה בישראל מדי יום. הסיבות לכך שבעלי עסקים מציעים את העסקים שהקימו למכירה עשויות להיות רבות ומגוונות. מהרצון לפרוש מעסקים ועד הצורך בהסבה מקצועית. כך או אחרת כאשר אתם מתעניינים ברכישה של עסק פרטי, בדקו היטב את הסיבות למכירה ואת מה שעומד מאחורי ההצעה. רצוי כמובן לבצע את הבדיקות השונות בעזרתם של אנשי מקצוע.

מכירת עסקים בזיכיון
ברכישה של עסק בזיכיון, אתם רוכשים למעשה את הזכויות להשתמש בסמלים המסחריים ובשיטות העבודה של החברה המזכה, בתמורה לתשלום חד פעמי ותשלום תמלוגים חודשיים. בנוסף, כזכיינים תידרשו לעבור הכשרה בהפעלת העסק ולעמוד במספר תנאים בסיסיים. רכישה של עסק בזיכיון, תחבר אתכם לחברה גדולה ומוכרת, אולם עליכם לבדוק בשבע עיניים אם חיבור כזה מתאים לכם ואם הרכישה הזו אכן כדאית כשם שהיא נראית על הנייר.

עו"ד גיא קולן. מומחה לקניית ומכירת עסקים פרטיים בישראל
מכירת עסקים פרטיים בישראל וקנייתם, עשויה להיות תהליך מורכב וארוך. לאורך כל הדרך, מקבלת ההצעה הראשונית, דרך המשא ומתן ועד החתימה על החוזה ותחילת העבודה, עלולים שני הצדדים להיתקל במכשולים מהותיים, כלכליים, חוקיים ועסקיים. עו"ד גיא קולן משפטן המתמחה בתחום ילווה אתכם באמינות ובמקצועיות, עד להשלמתה המוצלחת של העסקה.