0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

עסקים למכירה בתל אביב

עסקים למכירה בתל אביב

תל אביב היא ללא ספק העיר התוססת ביותר בישראל, לא רק בתחומי התרבות, הבילוי והפנאי, אלא גם בתחום העסקים. מדי שנה נפתחים ונסגרים בעיר עסקים רבים בתחומים שונים. יזמים חדשים המגיעים לעיר מעוניינים לנסות להקים עסק משלהם, בעוד יזמים אחרים, המתקשים להתמודד עם השגרה השוחקת של ניהול עסק, או עם מצב כלכלי שאינו מצדיק את המשך הפעילות, מחליטים לעזוב ולהציע את העסק שלהם למכירה. עסקים למכירה בתל אביב, יהיו ברוב המקרים עסקים שבעליהם החליטו למכור אותם או בגלל חוסר הצלחה, או בגלל שהם מעוניינים להמשיך לעסק הבא. לכן, חקירת הסיבות לכל שהעסק יוצא למכירה, צריכה להיות הצעד הראשון שלכם בדרך לרכישת עסק בתל אביב.

עסקים למכירה בתל-אביב. דברים שחייבים לדעת
מעבר לסיבות, לשמן מועמד העסק למכירה, עליכם לברר מספר נושאים נוספים הנוגעים לאותו עסק. האם הוא פועל ברישיון, האם הוא פועל מתוך הסכמה עם השכנים, או שמא מדובר במערכת יחסים מורכבת העלולה להפריע לפעילות שלו, האם העסק ממוקם היטב והאם אתם באמת מסוגלים לתפעל אותו באופן רווחי. אין ספק, מדובר בשאלות מורכבות ובלא מעט תשובות אפשריות לכל אחת מהן, אבל רק בירור מעמיק של מצבו החוקי והכלכלי של העסק אותו אתם מעוניינים לרכוש, יוכל להביא אתכם, בסופו של תהליך להחלטות שלא תצטערו עליהן בעתיד.

עו"ד גיא קולן. מומחה לעסקים בתל אביב
עורך הדין גיא קולן, הוא משפטן בעל ניסיון רב בתחום העסקי. הוא ליווה מספר רב מאוד של יזמים לאורך כל הדרך, מקבלת ההצעה הראשונית, עד ערב הפתיחה של העסק החדש ומעבר לכך. אם אתם מעוניינים בעסקים למכירה בתל אביב, עורך דין קולן, הוא האדם הראשון שאתם צריכים לפגוש.