0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

עסקים קטנים ובינוניים למכירה

עסקים קטנים ובינוניים למכירה

המעבר לעולם העסקים הקטנים והבינוניים קוסם לרבים מאיתנו. להפסיק לעבוד עבור אחרים ולמלא הוראות של מנהלים, הוא חלומם של רבים.עבור מי שרוצה להתחיל לעבוד בעסק משלו, קיימות מספר אפשרויות לעשות את הצעד הראשון. הוא יכול להתחיל עסק מאפס, הוא יכול להצטרף כזכיין לאחת מהרשתות הרבות הפעילות בישראל והוא יכול לרכוש עסק קיים. בלוחות המודעות השונים, בעיתונות המודפסת ובאינטרנט, ניתן למצוא לא מעט מודעות המציעות עסקים קטנים ועסקים בינוניים למכירה. עסקים אלה פועלים בתחומים רבים מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, איך תוכלו לדעת אם הם באמת מתאימים לכם?

אילו עסקים קטנים ובינוניים מוצעים למכירה?
עסקים קטנים ובינוניים מוצעים למכירה מסיבות שונות ומגוונות. הרצון של בעלי העסק לפרוש, הצלחה כלכלית מרשימה, הסתבכות כלכלית ועוד. כשם שהסיבות למכירה של עסקים קטנים ובינוניים הן מגוונות, כך גם סוגי העסקים ותחומי העיסוק שלהם. אם אתה מחפש עסקים קטנים ובינוניים למכירה, מומלץ שתברר היטב עם עצמך איזה עסק קטן או בינוני מתאים לך לרכוש.

אילו עסקים קטנים ובינוניים כדאי לרכוש?
רכישה של עסקים קטנים ובינוניים היא תהליך מורכב ורב שלבים, שחייב להתחיל בהחלטה. האם זה העסק הראשון שאתה עומד לרכוש? האם העסק שאתה עומד לרכוש יהיה מקור הפרנסה העיקרי שלך? האם העסק שאתה עומד לרכוש הוא רווחי? לאיזה סדר גודל של השקעה תזדקק על מנת לרכוש את העסק? כמה זמן יידרש ממך כדי להחזיר את ההשקעה? רק תשובות כנות ומבוססות לשאלות הללו יאפשרו לך לדעת האם כדאי לכך לרכוש את העסקים הקטנים או הבינוניים המוצעים לך. עו"ד גיא קולן, המומחה לעסקים קטנים ובינוניים בישראל, ישמח לסייע לך בתהליך קבלת ההחלטות, בכל הנוגע לרכישת עסקים קטנים ובינוניים.