0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

עו"ד מסחרי

עו"ד מסחרי

 עו"ד מסחרי

עורך דין שמומחיותו היא התחום המסחרי-עסקי נדרש לשלל איכויות על-מנת לספק ללקוחותיו את השירותים השונים להם הם זקוקים. ראשית, נדרשת בקיאות מעמיקה בכל הנוגע לדיני חוזים, דיני מסחר, דיני עבודה, דיני תאגידים, זכויות יוצרים, זכיינות, הליכים שונים מול רשם החברות או מול רשם השותפויות, ועוד. שנית, ישנו צורך ביכולת ניסוח של חוזים בהירים, מדויקים ומקיפים שישקפו במלואם את כל האינטרסים של הלקוחות (בין אם מדובר על הסכם השקעות, בין אם על הפרק הסכם זכיינות, בין אם הסכם שותפים וישנם כמובן עוד חוזים שמגובשים בעזרת עו"ד מסחרי). איכות נוספת היא ניסיון עשיר - שאין לו תחליף בתחום המשפטי. עוד תורמות לאיכות עבודתם של עורכי הדין המסחריים יכולות ניהול משא ומתן גבוהות, חדות מחשבה, שקט נפשי (שאותו כדאי כמובן להשרות גם על הלקוחות), כושר ניסוח גבוה בעל פה (למקרים שבהם העניין נדון בבית משפט או בערכאה שיפוטית אחרת) וקשב מלא לצרכים ולמצוקות של כל לקוח ולקוח.

בין הפעולות אותן מבצע עו"ד מסחרי עבור לקוחותיו ניתן לציין רישום חברה בע"מ, הטלת עיקולים, ביטול עיקול שהוטל על העסק, ליווי הליכי פירוק חברה מרצון, ניסוח הסכם שותפים, ייעוץ משפטי לרשתות מזכות ולעסקים שרוצים להתחיל למכור זיכיונות, ליווי זכיינים, הגשת תביעות כספיות או חוזיות, הגשת כתבי הגנה בפני תביעות שונות ועוד.

עורך דין גיא קולן הינו עו"ד מסחרי בעל ותק רב ויכולות גבוהות. בפרט מומחה קולן בתור עורך דין לענייני זכיינות . לאחר שכבר ליווה רשתות מהמובילות בארץ וכן שלל זכיינים בכל הענפים הרלוונטיים. מומחיות נוספת של משרדו של עו"ד גיא קולן היא בתחום הליטיגציה המסחרית - ייצוג לקוחות בפני בית המשפט או בהליכי בוררות / גישור. תחום זה מחייב בקיאות וניסיון ספציפיים, הן כדי לחסוך במידת האפשר את ההליך המשפטי (שעלול להתארך עד מאוד) והן כדי למצות את זכויות הלקוח בדרך זו במקרים שבהם אין מנוס מהופעה בפני שופט, בורר או מגשר.