0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

אפרודיטה זכיינות

אפרודיטה זכיינות

אפרודיטה הוא שמה של אלת היופי והאהבה במיתולוגיה היוונית. רוב הסיפורים בהם היא מעורבת הם משלים העוסקים באהבה, רומנטיקה ומין. אלת האהבה מסייעת בדרך כלל לאוהבים החשים אהבת אמת ופוגעת במי שמזלזל באהבתם של אחרים. אפרודיטה הוא גם שמה של רשת ההלבשה התחתונה המובילה בישראל, שהוקמה בבת ים בשנת 1993 וכבשה מאז נקודות מכירה רבות ברחבי ישראל.

זכיינות אפרודיטה, יופי של בחירה
רשת אפרודיטה לקהל הלקוחות בישראל מגוון חזיות, תחתונים, מחטבים, בגדי ים ופרטי אופנה נוספים בעשרות סניפים. במידה וגם בכל מפעמת רוח היזמות ואתם חשים כי עולם האופנה הוא המתאים לכם ביותר. זכיינות אפרודיטה היא יופי של בחירה עבורכם. זכיינות אפרודיטה מאפשרת לכם למכור את מוצרי האיכות של הרשת, להשתמש בשם המוכר והאהוב שלה וליהנות מיתרונות רבים נוספים.

זכיינות אפרודיטה, מתחת לפני השטח
כשם שרוב המוצרים הנמכרים ברשת אפרודיטה נלבשים מתחת לבגדים, כך גם רוב המאפיינים של עולם זכיינות האופנה בישראל, נמצאים מתחת לפני השטח. כמה עולה זכיינות אפרודיטה? מה עלות הקמת הסניף? מה גובה התמלוגים החודשים? ומה גובה הערבויות השונות? את המענה לכל השאלות הללו, שלא תמצאו באתרי האינטרנט של רשתות האופנה השונות, תקבלו רק במהלך המשא והמתן עם הנהלת הרשת.

עו"ד הדין גיא קולן. זכיינות אפרודיטה בתנאים שתאהבו
עורך הדין גיא קולן, ידוע היטב בקרב הרשתות, היזמים והזכיינים בישראל, כמומחה מוביל בדיני זכיינות. הוא מילא במשך שנים ארוכות את תפקיד היועץ המשפטי ומנהל הפיתוח העסקי של רשת ארומה, והעניק ייעוץ משפטי מתמחה לזכיינים ולחברות מזכות רבות, בתחומי המזון, האופנה ותחומים רבים נוספים. משרד הבוטיק של עורך הדין גיא קולן, המתמחה בדיני זכיינות הוא התחנה הראשונה שלכם בדרך להסכם בתנאים שתאהבו עם רשת אפרודיטה.