0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

ג'וני קריספי

ג'וני קריספי

הרשת הישראלית הצליחה לפצח את הטעם הישראלי.מהו סוד ההצלחה של ג'וני קריספי? סנדוויצ'ים חמים עם לחם קריספי מבחוץ ורך מבפנים אשר נעשים לעיני הלקוחות ממגוון חומרי גלם טריים שטופלו עם תבלון מעניין וייחודי, את הסנדוויצ'ים הם מציעים ללקוחות להרכיב מתוך מגוון רחב היצע של חומרי גלם עם דגש על בשרים בוריאציות מיוחדות דוגמת: אנטריקוט, רוסטביף, קבב, אווז חם, מרגז חריף, פרגיות ועוד רבים וטובים. המחירים נגישים ונוחים וניתן למצוא מענה רחב ותמורה רבה. הקונספט של ג'וני קריספי לכאורה פשוט אך הסוד הוא לא רק במילויים, הפחמימה שעוטפת את כל הטוב הזה חשובה לא פחות. הסנדוויצ'ים של ג'וני קריספי הם בצורת באגטים ייחודיים הנאפים במקום בשיטת אפייה ייחודית וסודית לרשת, וכמו גם קולקציית הרטבים של הרשת שזוכה לשבחים רבים.

לצד הסנדוויצ'ים שהם ללא ספק גולת הכותרת של המקום ניתן למצוא גם אופציות נוספות לארוחה: מרקים, סלטים בהרכבה עצמית. קיים מענה רחב גם ללקוחות צמחוניים ואף מענה ידידותי למי שלא אוכל גלוטן.

רשת ג'וני קריספי מציעה הצעה אטרקטיבית ביותר לזכיינים חדשים המעוניינים להצטרף לשורותיה, הרשת תבחר את המיקום המתאים לפתיחת העסק יחד עם הזכיין, תאמן ותדריך את הצוות, תלווה מקצועית את העסק בצעדיו הראשונים ובהמשך דרכו, תספק לזכיין מוצרים במחירים תחרותיים וזולים יותר ותעניק לזכיין את מוצריה ומיתוגה הייחודי.

אז מהו זיכיון? זיכיון הוא שיטה ניהולית, שיווקית ועסקית שבה רשת מעניקה לזכיין זכות לשימוש בסימני המסחר שלה, במוצריה, בשירותיה, בניסיון הרב ובמוניטין אותו צברה.

יתרונה הגדול של הזכיינות הוא פתיחת עסק חדש במהירות ועל פי שיטות שהוכיחו עצמן בעולם העסקים. הזכיין מקבל נוסחא להצלחה עסקית והפחתת סיכונים בניגוד למצב בו עליו לבנות עסק שאיננו מוכר ללקוחות לנוכח תחרות קשה ולספוג עלויות כספיות רבות עקב חוסר ניסיון וטעויות.

אחד הצעדים החשובים ביותר אותו עליכם לעשות, במידה אותם מעוניינים להיות בעלי זכיינות ג'וני קריספי, הוא לפנות, מוקדם ככל האפשר אל עורך דין מומחה בתחום הזכיינות. עורך הדין גיא קולן הוא איש המקצוע לו אתם זקוקים. עורך הדין קולן, המומחה לזכיינות, הוא משפטן מנוסה בליווי משפטי של זכיינים ושל רשתות מזכות, הוא יעמוד לרשותכם גם בדרך לחתימה על הסכם זכיינות ג'וני קריספי, או כל רשת אחרת הפועלת בישראל.