0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

ויוינו זכיינות - VIVINO

ויוינו זכיינות - VIVINO

ויוינו (VIVINO) הינו מותג חדש יחסית בתחום המסעדנות. המסעדה והמעדנייה האיטלקיות נפתחו בחיפה בסוף 2015 – הידע שרכש עו"ד גיא קולן בנוגע לאופי ההתקשרות עם ויוינו תוך כדי ליווי זכיינים, הניסיון וההיכרות יסייעו לכל מי שרוצה להצטרף אף הוא ל-VIVINO לבצע את המהלך בדרך האופטימלית מבחינתו.

בנוסף לניסיון הספציפי בהתנהלות מול VIVINO, גיא קולן הוא עו"ד מיומן במיוחד בניסוח וליווי בחוזי זכיינות ובמתן ייעוץ משפטי לזכיינים של רשתות בענף המזון והמסעדות. בתחום זה, כדאי לזכור, רמת התחרותיות גבוהה מאוד וישנם מכשולים רבים אשר ניצבים בפני היזמים, כך שלא מעט מסעדות, כולל כאלה בעלות פוטנציאל של ממש לשגשג, נסגרות תוך שנים מעטות. זיכיון של מותג איכותי עשוי להוות בסיס איתן להצלחה, אבל כדי שכך יהיה, חשוב לוודא שהמסגרת שבה פועל הזכיין היא אכן הפלטפורמה המתאימה והמעצימה ביותר מבחינתו.

בפרט נדרשת הקדשת תשומת לב, על סמך בקיאות מלאה לגבי התנאים המשפטיים בחוזה הזכיינות ודרכי ההתנהלות של זכיינים בכלל, ובענף המסעדנות בפרט, לסעיפים כגון חופש הפעולה של הזכיין (למשל היכולת להתאים את התפריט לקהל היעד הספציפי בהתאם ללוקיישן של הסניף שלו), היקף הבלעדיות המובטחת לו ומדיניות רכישת המוצרים (חומרי גלם או מנות מוכנות) מהרשת.

עוד חשוב לקחת בחשבון שללא עו"ד שהינו מומחה לזכיינות ובלי ליווי של איש מקצוע זה במהלך גיבוש החוזה, עלולים סכסוכים עסקיים עתידיים להוביל לביטול הזיכיון על-ידי הרשת או לסנקציות נוספות כלפי הזכיין – רק הסכם זכיינות שמבטיח את מלוא האינטרסים המשפטיים שלכם, הן בשלב הקמת המסעדה והן בשלב התפעול השוטף שלה, יאפשר לכם לפעול בראש שקט ולמצות את הפוטנציאל של זכיינות VIVINO.