0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון ארומה למכירה - מחיר

זיכיון ארומה למכירה - מחיר

ראשית, מה כוללת עלות רכישת זיכיון? 

עלות רכישת זיכיון כוללת דמי זיכיון (תשלום חד פעמי עבור הרישיון להשתמש במותג ובשיטות העבודה), תמלוגים חודשיים (אחוזים מהמחזור), דמי פרסום (אחוזים מהמחזור).

רשת ארומה הוקמה בירושלים בשנת 1994. חמש שנים לאחר מכן, התפצלה רשת ארומה לשתי חברות נפרדות: ארומה תל אביב, המפעילה כמה עשרות סניפים באזור המרכז וארומה ישראל המפעילה למעלה ממאה סניפים ברחבי הארץ. סניפי הרשת מנוהלים על ידי זכיינים, העוברים השתלמות בת שישה חודשים, משלמים לחברה המזכה תמלוגים ממחזור המכירות ודמי השתתפות בהוצאות הפרסום והשיווק. הקונספט הייחודי של הרשת, לצד התפריט המגוון הפכו את סניפי ארומה ברחבי הארץ למקור משיכה עבור צרכנים רבים ועבור יזמים המעוניינים לקחת חלק בהצלחה של המותג.

זיכיון ארומה. כמה זה עולה?
שיטת הזכיינות צופנת בחובה יתרונות גם עבור הזכיינים, שיכולים להיכנס באמצעותה אל עולם העסקים, תוך הסתמכות על מוניטין של חברה גדולה ומוכרת , וגם עבור החברות המגבירות באמצעות הזכיינים את הנוכחות שלהם במרכזי הקניות השונים. על מנת להפוך להיות זכיין של ארומה, נדרשים הזכיינים לשלם סכום חד פעמי כדמי זכיינות. לסכום זה יש להוסיף את עלויות ההקמה העשויות להגיע לסכומים נכבדים במיוחד. במהלך הפעילות, מעבירים הזכיינים לרשת אחוזים מסוימים מהמחזור כתמלוגים וכן משתתפים באחוזים נוספים בעלויות הפרסום.

זיכיון ארומה. דברים שחשוב לדעת
על פניו, חוזה זכיינות נראה כמו חוזה סטנדרטי, אולם כמו כל חוזה, הוא עשוי להכיל סעיפים ספציפיים בעלי השפעה מכרעת על הכדאיות של ההסכם. לכן, לפני החתימה על חוזה זכיינות עם רשת ארומה תל אביב, ארומה ישראל או כל רשת אחרת, בכל תחום, מומלץ להתייעץ עם מומחים בעלי ניסיון בתחום. עו"ד גיא קולן, מומחה שצבר ניסיון רב בתחום חוזי הזכיינות, ישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך, מהרעיון הראשוני, דרך חתימת החוזה, הקמת הסניף, תחילת העבודה, והרבה מעבר לכך.