0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון בליקר בייקרי

זיכיון בליקר בייקרי

רשת בליקר בייקרי היא רשת בתי קפה שפשוט דוגלת באוכל טעים, המוכן מחומרי גלם איכותיים ומוגש באווירה אירופית נעימה וקלאסית. הרשת מקפידה להתעדכן בטרנדים העולמיים החמים ביותר בתחום הקולינריה ולעדכן את התפריטים העונתיים שלה בהתאם, תוך מתן דגש לאוריינטציה ים תיכונית. כיום מונה הרשת מעל 20 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ בקניונים מובילים, במרכזים מסחריים, במרכזי עסקים ובאזורי בילוי מרכזיים. על אף שהרשת חוותה התפתחות וצמיחה אינטנסיבית בשנים האחרונות, פוטנציאל הצמיחה שלה עדיין גדול ומשמעותי, ועל כן מיישמת הרשת תכנית זיכיון בליקר בייקרי המאפשר ליזמים צעירים העומדים בקריטריונים שהגדירה הרשת, לקבל זיכיון ולפתוח סניף בית קפה מצליח של הרשת.

אתגרים עסקיים ותחרותיים משמעותיים

רשתות בתי הקפה הפעילות בשוק הישראלי מתמודדות כל יום עם אין ספור אתגרים תחרותיים, אפילו אם אתם כמבקרים בבית הקפה אינכם מרגישים זאת, כשהכל מתנהל מאחורי הקלעים. אתגרים אלה הופכים להיות קטסטרופליים כאשר מדובר על יזם מתחיל המנסה להקים בית קפה מאפס ולהתמודד מול ענקי השוק, ומול אתגרי השיווק הרגילים אותם חווה כל עסק. היכולת לפתוח עסק על בסיס תכנית זיכיון בליקר בייקרי מעמידה לרשות היזם שורה של נכסים חשובים שיכולים להיות ההבדל בין הצלחה לכשלון: שם מותג מצליח, בסיס לקוחות קבועים, מוניטין, ידע מקצועי, מערך תפעול, רכש ולוגיסטיקה, מטריה שיווקית, פרסום ויחסי ציבור, תמיכה עסקית ורשת גדולה שדוחפת מאחור ורוצה שהיזם יצליח בדיוק כפי שהוא רוצה את זה בעצמו.

הופכים את ההצלחה לאפשרית

לצד זאת, כל רשת המיישמת תכנית זכיינות קווי חלוקה למכירה מקפידה על שורה של כללים ותנאים המיועדים להגן על הנכסים אותם היא מעמידה לרשות הזכיינים, ועל מנת לעשות זאת, מקפידה הרשת להחתים כל זכיין וזכיין על שורה של התחייבויות, כללים ותנאים. במצב זה, חשוב מאוד שהיזם יקבל ייעוץ מקצועי צמוד הן בהיבט המשפטי והן בהיבט העסקי, והכל למען מטרה אחת והיא להפחית את הסיכון למינימום הנדרש, ולהגדיל את הסיכוי למקסימום האפשרי. זאת המשמעות של פתיחת עסק, גם במודל הזכיינות, וזאת הסיבה שבגינה כל יזם צריך לצידו אנשי מקצוע.