0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון ג'פניקה

זיכיון ג'פניקה

רשת ג'אפניקה היא רשת מסעדות סושי בר הפועלת בישראל משנת 2004. כיום מונה הרשת כ 20 סניפים המפוזרים במיקומים מרכזיים, בקניונים ובמרכזים מסחריים בכל רחבי הארץ. התרחבות הרשת מבוססת על תכנית זכיינות שמציעה הרשת, במסגרתה מציעה הרשת סיוע ותמיכה ליזם בשורה של תחומים מתוך כוונה להוביל את היזם אל ההצלחה הן לטובתו והן לטובת הרשת.

עולם המסעדנות – עולם ייחודי הדורש אופי ויכולות מוגדרות

רבים מהיזמים הפונים אל עולם הזכיינות עושים זאת לאור הפוטנציאל הרב שמציע מודל הזכיינות, ובצדק. יחד עם זאת, פוטנציאל ההכנסה לא יכול להיות השיקול היחיד, ואם אתם נכנסים אל עולם המסעדנות, אתם רוצים לוודא שאתם מתאימים לתחום זה, תחום הדרוש יכולות מיוחדות ואופי מיוחד המתאים לעולם האירוח. במסגרת הזכיינות של רשת ג'אפניקה תוכלו ליהנות משם מותג מצליח ופופולארי, ממתכוני סושי מנצחים ומתפריט מגוון ועשיר של מזון יפני, אבל עדיין יהיה עליכם להקים את העסק ולנהל אותו כנדרש בעולם האירוח.

בניית צוות מנצח ושיבוצו בתפקידים הנדרשים

אחרי שאמרנו את זה, גם כאשר אתם מקימים עסק באמצעות מודל הזכיינות הכל תלוי באופן בו אתם בונים את המהלך כולו. כך למשל, אם אינכם בעלי ניסיון בעולם האירוח והמסעדנות, ואם להערכתכם זה לא בדיוק התחום המתאים לכם, ועדיין אתם רואים פוטנציאל עסקי אטרקטיבי בהקמת סניף של רשת ג'אפניקה, אתם בהחלט יכולים לצרף אליכם צוות שיבנה איתכם את מסעדת החלומות, ולמנות אנשים מתאימים יותר מכם לניהול ולתפעול הסניף, בעוד אתם מתפקדים כבעלי הסניף וכנציגי הסניף אל מול הרשת כולה.

מקימים עסק על כל המשתמע מכך

הקמת עסק עצמאי באמצעות זיכיון הוא מהלך שמעניק לכם שלל יכולות וכלים עסקיים שיכולים לסייע לכם בהקמת העסק ובהובלתו אל ההצלחה, ומצד שני עדיין מדובר במהלך עסקי שנמצא כל כולו באחריותכם, והיכולת שלכם לבנות צוות מנצח סביבכם, להאציל סמכויות ולשבץ את האדם המתאים ביותר בתפקיד הנדרש, הוא עדיין אתגר שיהיה עליכם לתת עליו את המענה במסגרת תהליך הקמת הסניף ותפעולו לאורך זמן.