0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון גרג

זיכיון גרג

קפה גרג עשתה את צעדיה הראשונים הרבה לפני שהפכה להיות שם מותג בכל רחבי ישראל. הרשת הוקמה כסניף בודד על הכרמל בחיפה בשנת 1994 על ידי יזם אמריקני בשם גרג, ומאז הצליחה הרשת להגיע לפרישה ארצית מלאה וכיום מונה הרשת כ 75 סניפים בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת. את המאמץ להרחבת פעילות הרשת ריכזו השותפים ברשת לעשור האחרון בלבד, ובתוך עשור הצליחו להפוך סניף אחד בודד לרשת של 75 סניפים. הרשת מציעה באמצעות סניפיה, אווירה קלאסית, רגועה ואותנטית לשתיית קפה והעברת זמן איכות לבד, עם חברים או עם בני המשפחה.

יזם בוחר רשת, רשת בוחרת יזם

על אף הפרישה הרחבה של הרשת, רשת גרג היא רשת שיש לה עוד מקום רב לצמוח על בסיס הנכסים שצברה הרשת לאורך השנים ומאפשרים לה להתחרות ברשתות גדולות אחרות ובבתי קפה פרטיים רבים. בהתאם לכך, מציעה הרשת את תכנית זיכיון גרג במסגרתה מעניקה הרשת זיכיונות ליזמים צעירים העומדים בקריטריונים על פי דרישת הרשת. כמה עולה זכיינות ארומה? במסגרת זו מבקשת הרשת לוודא שאת הנכסים שבנתה לאורך שנים, היא מעמידה בידיים הנכונות שיכולות להרים פעילות עסקית מצליחה, ובתוך כך לשמור על נכסי הרשת כמו המותג, שירות הלקוחות, המוניטין, קו העיצוב, רמת האוכל וההיגיינה וכדומה.

תמיכה עסקית ליזם המתחיל

יישום של תכנית זכיינות כדוגמת זיכיון גרג היא קפיצת מדרגה משמעותית המעניקה ליזם נקודת פתיחה אטרקטיבית עם מינימום סיכון ומקסימום פוטנציאל הצלחה. יחד עם זאת, אין זה אומר שהיזם יכול להתנהל בצורה לא מקצועית מספיק, ובמקרים רבים המקרה הוא בדיוק הפוך. על היזם לנהל את ההתקשרות המשפטית והעסקית מול הרשת, ובמקביל להקים עסק עצמאי במו ידיו. לאורך תהליך הקמת העסק, כל יזם סביר ירצה שלצידו יעמדו אנשי המקצוע המתאימים שיעניקו לו ערך מוסף, יתמכו בו ויכווינו אותו במעלה הדרך אל ההצלחה, ובהיבט זה חשוב לשים לב הן על ההיבט העסקי והן על ההיבט המשפטי, ששניהם באים לידי ביטוי במידה רבה לאורך התהליך כולו, אם כי במינונים שונים בשלבים שונים.