0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון דרינקפוינט

זיכיון דרינקפוינט

רשת דרינקפוינט היא רשת המיישמת את אחד הקונספטים החדשניים והמעניינים ביותר בענף המזון הישראלי. הרשת מציעה חוויית רכישת ושתיית אלכוהול שונה לחלוטין מזו שאנו מכירים בערוצים הרגילים. סניפי הרשת מציעים שילוב של בר רחוב עם "תחנת תדלוק" מהירה במחירי האלכוהול הזולים ביותר בשוק. מבלים בדרכם לבילוי עוצרים בסניף של דרינקפוינט, נהנים מדרינק מהיר וממשיכים הלאה אל הבילוי. מאז הקמת הסניף הראשון בתל אביב לפני 3 שנים, צמחה הרשת בקצב מדהים וכיום כוללת כ 20 סניפים הפזורים במיקומים מרכזיים בכל רחבי הארץ.

הכי קרוב שאפשר להקמת בר

הקמה של בר בישראל, או לצורך העניין בכל מקום אחר בעולם, הוא אתגר לא פשוט, שמחייב היקפים גדולים של תקציב, ידע עסקי, תעוזה וניסיון. גם יזם שאוחז בכל היכולות האלה ימצא שמדובר בשוק קשה מאוד, ושלפעמים פשוט לא משנה מה עושים, התחרות חזקה מדי וזה לא מצליח. זיכיון דרינקפוינט מציע ליזמים צעירים את היכולת להקים בר בקונספט חדשני ושונה שרק מעצם זה מעניק להם יתרון תחרותי על פני המתחרים, אך לא רק את זה. זכייני הרשת נהנים מתמיכה עסקית נרחבת של הרשת, ממותג הרשת, ממטריית השיווק, הפרסום ויחסי הציבור של הרשת, ומכל הידע המקצועי סביב התפעול, הרכש, הלוגיסטיקה והניהול.

עושים את זה נכון לאורך כל הדרך

יחד עם זאת, ישנה חשיבות בכל מיזם עסקי, לנהוג על פי הכלל הפשוט של מזעור הסיכון למינימום האפשרי, ומקסום פוטנציאל ההצלחה כמה שיותר. על מנת להשיג זאת, על היזם לגשת למשימה בצורה מפוכחת, תוך שהוא מצטייד בכל הידע והיכולות הנדרשות, הן בהיבט המשפטי והן בהיבט העסקי. ביישום זיכיון דרינקפוינט מומלץ לכל יזם לשכור אנשי מקצוע מתחום הייעוץ העסקי והייעוץ המשפטי, על מנת שאלו ילוו אותו, יוודאו שאינו נוטל על עצמו סיכונים שאינו צריך לקחת, ושלא משנה מה הם האתגרים שמציבה הדרך,  עבור זיכיון לנדוור היזם נותר תמיד על מסלול ההצלחה. מן הסתם, מדובר במשימה קשה במיוחד, ובדיוק מהסיבה הזאת חשוב לבחון היטב את מודל הזכיינות וליישם אותה בצורה המקצועית ביותר שאפשר.