0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון לאושי אושי

זיכיון לאושי אושי

יש שיגידו כי לא הפלאפל, אלא הסושי, הינו המאכל הלאומי של ישראל! אין ספק כי המטבח היפני כבש בסערה את בלוטות הטעם של הסועד הישראלי בשנים האחרונות, וכי המטבח היפני המזוהה ביותר עם מנות הסושי האסתטיות, הפך לנחלתם של כל אזרחי ישראל ולא רק של בני האלפיון העליון כפי שהיה בעבר. עם השנים נפוצו בארץ מספר רב של מסעדות ורשתות יפניות המציעות לקהל הישראלי להנות ממטעמי המטבח היפני במחיר שווה לכל נפש.

בין הרשתות הבולטות בנוף הישראלי הינה רשת אושי-אושי. רשת סושיות ישראלית הפועלת בשיטת הזכיינות ומונה כיום כ- 16 סניפים ברחבי הארץ. הרשת לדבריה שמה דגש על הרכנה של מזון איכותי על פי מתכונים אותנטיים במחיר שווה לכל נפש. זיכיון לאושי אושי מתאים לכל מי שאי פעם חלם לנהל במסעדה בבעלותו.

קבלת זיכיון לאושי אושי מוסדרת בראש ובראשונה במסגרת הסכם הזיכיון עם רשת אושי אושי. במסגרת הזיכיון, יהנה הזכיין מליווי הרשת בהיבטים לוגיסטיים, שיווקיים ואחרים, ויהיה מחוייב לשיטות ולסטנדרטים הנהוגים ברשת. במסגרת הסכם זיכיון אושי אושי מגדירים שני הצדדים, הזכיין והרשת, את מערכת היחסים ביניהם, ציפיותיהם והתחייבויותיהם זה כלפי זה. כמו כל הסכם זיכיון, גם זיכיון לאושי אויש, מחייב ליווי משפטי צמוד של עו"ד מומחה לתחום הזכיינות אשר יסייע לזכיין בהגדרת מערכת היחסים מול הרשת באופן שיגביר את סיכויי שביעות הרצון של הצדיים למשך שנים ארוכות.