0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זיכיון קופיסטיישן

זיכיון קופיסטיישן

קופיסטיישן היא רשת המבוססת על קונספט חדשני ומעניין של נקודות קטנות לממכר קפה במגוון מיקומים מרכזיים בכל רחבי הארץ. סניפי הרשת הם למעשה נקודות מכירה בהן אפשר למצוא קפה איכותי וחם, דברי מאפה מגוונים, כריכים ומשקאות ועוד שורה של מוצרי מזון על הדרך. כיום, מונה הרשת שישה סניפים הממוקמים כולם בתל אביב ואזור המרכז, וכעת מעוניינת הרשת להרחיב את פעילותה ליתר האזורים בכל רחבי הארץ. במסגרת זו מציעה הרשת את תכנית זיכיון קופיסטיישן המאפשרת ליזמים צעירים לפתוח את עסק החלומות שלהם בקלות ובמהירות, תוך השענות על כלל היכולות והנכסים שהרשת מספקת להם במסגרת הסכם הזכיינות.

העמדת נכסים לרשות היזם, ודרישה להתחייבויות מצד היזם

תכנית זיכיון קופיסטיישן מסדירה את כל מערכת היחסים בין הרשת ובין הזכיין ובכלל זה כלל הנכסים שמעמידה הרשת לטובת הזכיין לרבות מותג, מוניטין, מטריית שיווק, פרסום ויחסי ציבור, מערך תפעולי ורכש, מלאי באספקה יזומה, תמיכה עסקית ומקצועית לאורך כל הדרך וכדומה. לצד זאת, תכנית זו מסדירה גם את התחייבויות היזם כלפי הרשת, התחייבויות שנועדו להגן על הרשת מפני ניצול לרעה של הנכסים אותם היא מעמידה לטובת הזכיין. כך למשל, סניף שאינו מספק שירות בסטנדרטים של הרשת, פוגע לא רק בעצמו אלא בשמה של הרשת כולה. בדיוק מהסיבה הזאת, ולא רק במסגרת תכנית זיכיון קופיסטיישן, אלא בכל תכנית זכיינות שהיא, מקפידה הרשת להציב שורה של תנאים, כללים והתחייבויות שעל היזם לעמוד בהם ולקחת על עצמו.

עושים את זה נכון עם אנשי המקצוע המתאימים

כדי לעשות את הדברים הנכון, לשמור על רמת סיכון נמוכה ולמקסם את פוטנציאל ההצלחה, על היזם לנקוט בכל האמצעים שיאפשרו לו להקים את העסק בצורה בטוחה ולהעלות אותו על נתיב ההצלחה, ובכלל זאת שירותי ייעוץ משפטי באבני דרך מרכזיות לאורך תהליך ההתקשרות עם הרשת והקמת העסק תוך מכירת עסקים פעילים ומצליחים, וכן שירותי ייעוץ עסקי שיסייעו ליזם לבנות את הקייס העסקי בצורה אטרקטיבית ונכונה, על סמך חשיבה שקולה ורציונלית מנקודת מבט עסקית טהורה. מודל הזכיינות הוא מודל אטרקטיבי ובעל יתרונות רבים, אך חשוב לבצע אותו נכון באמצעות אנשי המקצוע המתאימים.