0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ארומה ישראל

זכיינות ארומה ישראל

מהי ארומה ישראל?
רשת ארומה החלה את דרכה בירושלים בשנת 1994. מספר שנים לאחר הקמה הרשת, היא התפצלה לשתי חברות שונות הפועלות בהצלחה רבה תחת מיתוג משותף: ארומה תל-אביב וארומה ישראל. ארומה תל-אביב מפעילה כיום למעלה מעשרים סניפים ברחבי תל-אביב, כאשר ארומה ישראל מפעילה למעלה ממאה סניפים ברחבי הארץ. עובדת היותה של רשת ארומה, אחת מרשתות המזון המוכרות והמובילות בישראל, מושכת אליה יזמים רבים המעוניינים להפוך לזכיינים. להקים סניף של ארומה ישראל או של ארומה תל-אביב וליהנות מהמוניטין והידע של הרשת, תמורת תשלום קבוע ואחוז ממחזור המכירות.

זכיינות ארומה ישראל
על מנת להיות זכיין של ארומה ישראל, יש לעבור בשלב הראשון מבדקי התאמה במכון להשמת כוח אדם. המועמדים שנמצאו מתאימים לפרופיל הזכיין של ארומה ישראל, יעברו התלמדות במשך חצי שנה, במהלכה הם יעבדו בתפקידים שונים בסניף וילמדו מקרוב את שיטות העבודה של הרשת. העלות לזיכיון של ארומה ישראל מועברת לחברה המזכה עם חתימת החוזה, לסכום זה יש להוסיף עלויות משמעותיות נוספות, עבור השתתפות במימון הקמת הסניף. הרשת גובה מבעלי הזיכיון אחוזים מסוימים מהמחזור, ובנוסף למוצרים הממותגים שעל הזכיינים לרכוש מהרשת, הם משלמים תמלוגים גם עבור ההשתתפות בהוצאות הפרסום של הרשת.


דברים שצריך לדעת על זכיינות ארומה ישראל.
מעבר לעלויות השונות, הסכם זכיינות עם רשת ארומה ישראל, הנו, כמו כל הסכם זכיינות, עשיר בפרטים, באותיות קטנות ובסעיפים שיש לתת עליהם את הדעת. עו"ד גיא קולן צבר בשנים האחרונות ניסיון עשיר בייצוג של זכיינים ושל חברות מזכות, בעת עריכת חוזי זכיינות.
אם אתם מתעניינים בחוזה זכיינות עם ארומה ישראל, אם אתם מודעים לצורך שלכם בייעוץ משפטי איכותי, עו"ד גיא קולן הוא הבחירה הנכונה עבורכם.