0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות בית קפה

זכיינות בית קפה

יזמים רבים חולמים על הקמה של בית קפה או מסעדה בבעלותם. אולי הם מתארים לעצמם חיים נוחים של בעלי בתי קפה מהספרים או מסרטי הקולנוע. אדם שיושב בפניה הקבועה שלו עם כוס קפה ועיתון ועוסק מפעם לפעם באירוח של הלקוחות הקבועים. אולם המציאות ברוב המקרים אינה משתפת פעולה עם הפנטזיות. במציאות ניהול של בית קפה או מסעדה הוא עבודה יום יומית, הכוללת טיפול במגוון עצום של משימות ואנשים. בעליו של בית קפה פרטי למשל יצטרך לא רק לקבוע את התפריט ולעצב את החלל כרצונו, אלא גם לגייס כוח אדם, ללמד את העובדים ולהשקיע לא מעט בפרסום ויחסי ציבור על מנת שקהל היעד שלו ידע כי הוא קיים ויעדיף את הקפה שלו על פני המתחרים הרבים הפועלים בסביבה.

זכיינות זכיינות בית קפה יכולה להיות הפתרון היעיל ביותר עבור מי שמעוניין לפתוח בית קפה משלו ולצמצם את הסיכונים הרבים הכרוכים בכך. זכיינות בית קפה, חוסכת מהזכיין את ההחלטות לגבי התפריט שיוגש בסניף, לגבי העיצוב ולגבי גורמים רבים שונים. זכיינות בית קפה מאפשרת למעשה לזכיינים לנהל את הקפה שלהם על סמך שיטות פעולה שכבור הוכחו בסניפיה הרבים של הרשת, וליהנות מהמוניטין המרשים שצברה רשת בתי קפה במהלך שנות פעולה. על מנת להגיע להסכם זכיינות בתי קפה שיהיה כדאי גם עבור הרשת וגם עבור הזכיינים, מומלץ לפנות לעורך דין מומחה לזכיינות: עורך הדין גיא קולן למשל.

עורך הדין גיא קולן הוא משפטן מנוסה אשר ליווה הסכמי זכיינות רבים מצד הרשתות ומצד הזכיינים. עורך הדין קולן יעשה כמיטב יכולתו, על מנת לאפשר לכם להגיע להסכם עם הנהלת רשת בתי קפה או כל רשת אחרת, בתנאים הטובים ביותר עבורכם.