0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות בי פרש

זכיינות בי פרש

כולנו רודפים זה שנים אחר המוצרים הבריאותיים. צריכתם רק עולה במרוצת הזמן, ומקומות רבים נפתחים ומקדשים מטרה זו. על מנת לחדש בתחום, ישנם דרכים יצירתיות בהם ניתן לחדור אל ליבם של שוחרי הבריאות ואף לצרכנים כולם. רשת בי פרש מנסה לעשות זאת.. מדובר ברשת בתחילת דרכה אשר מנסה לנגוס נתח שוק ממתחריה הגדולים- רי בר, סחוט וכיוצ"ב.

רשת בי פרש מחפשת להתרחב ולפתוח סניפים במגוון מקומות נוספים. לצורך כך פונה הרשת לזכיינים פוטנציאליים, שיהיו מוכנים להצטרף אל תוך הצלחה קיימת. הרעיון הוא להציע את השירותים באתרים מגוונים בארץ, ולהוביל את המהפכה הבריאותית בתחום המשקאות..

משקה בריא לכל דורש

התפריט של בי פרש מביא את המשקאות הבריאים אל כל אחד, ומציג סגנונות מיוחדים בשילוב טכניקות פרי פיתוח עצמי. ישנם פריטים קבועים וכאלו אשר ניתנים להכנה באופן עצמאי על פי דרישת הלקוח. למעשה כל אחד יוכל לבחור במשקה מהרכיבים אותם הוא אוהב, ואף במרכיבים הבריאותיים שהם מכילים.

על מנת להימנות כחלק מהזכיינים של הרשת, נדרש לעבור הליך מורכב אך זה שעלול לשנות חיים שלמים. אם אתם מעוניינים להיות שותפים להצלחה, ולנסות להעתיק אותה למקום נוסף, יש לכם הזדמנות טובה לעשות זאת. בעזרת שכירת שירותיו של גורם מקצועי, בדמות עורך דין מומחה לענייני זכיינות, תוכלו לעשות את דריסת הרגל הראשונה. הצורך בעו"ד מנוסה בזכיינות נובע מייחודו הסכם הזכיינות. מדובר בהסכם מורכז וחד צדדי אשר נועד לשמור על האינטרסים של הרשת. עו"ד גיא קולן ידאג לכך שגם האינטרסים החשובים של הזכיין נשמרים, אחרי הכל מדובר בהשקעה משמעותית והזכיין חייב להיות רגוע ולדעת שהוא מקבל את ההגנות המשפטיות הנדרשות.

להצליח לממש את עצמנו

פתיחתו של עסק חדש, לרבות זה המתבצע בהליך זיכיון, מביא עמו שלל יתרונות ובהם היכולת להתגבר על מכשולים ופחדים. רשת בי פרש, כדרכן של רשתות אשר מנסות לחדור לשוק רווי, עושה את כל המאמצים כדי להיבדל מהמתחרים המציעים תוצרת דומה. תחום המשקאות הבריאים ידע במרוצת השנים עליות ומורדות, אך בתקופה האחרונה הוא חזר לתודעה בשל המודעות והצריכה הרבה של מוצרים בריאים.. מוטיבציה רבה נדרשת מהזכיין וניסיון ניהולי הינו תמיד יתרון אך לא הכרח. .

סיוע בעת רכישת זיכיון וחתימה על ההסכם המורכב, ניתן לקבל על ידי עו"ד גיא קולן, המייצג זכיינים של רשת בי פרש ומכיר את הרשת ואת הסכם הזיכיון שלה.