0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות גלידה אלדו

זכיינות גלידה אלדו

מי לא אוהב ללקק גלידה? ילדים, מבוגרים, נשים, גברים, צעירים, זקנים. כולם אוהבים גלידה, בעיקר אם היא טרייה ועשויה מחומרים טבעיים. הטריות וחומרי הגלם האיכותיים המאפיינים את גלידה אלדו, הפכו את סניפי הרשת, הפרוסים ברחבי ישראל, למקומות עליה לרגל עבור חובבי גלידה איכותית. בשונה מרשתות גלידה אחרות, שאל הסניפים שלהן מגיעה הגלידה במשאיות קירור לאחר שהוכנה במפעל מרכזי, בכל אחד מסניפי רשת הגלידריות האיטלקיות אלדו, מכינים את הגלידה מדי יום. נכון, מדובר בהשקעה משמעותית של זמן ועבודה, אולם התוצאות מצדיקות את ההשקעה. מי שמציע את הגלידה הכי טובה, נהנה מהלקוחות הכי מרוצים והכי נאמנים, שחוזרים תמיד אל המקום בו הם יכולים לקבל את הגלידה שהם אוהבים. בנוסף הם גם ממליצים על הגלידה לחברים ולבני משפחה.

אין פלא, אם כן, שיזמים רבים מתייחסים אל זכיינות גלידה אלדו, כאל פריצת הדרך שלהם לעסקי המזון. בשונה מהקמת גלידרייה עצמאית, זכיינות גלידה אלדו מאפשרת לזכיינים ליהנות מהידע המקצועי של הרשת, מאספקה של ציוד להכנת גלידה ושל חומרי גלם איכותיים המיובאים על ידי הרשת מאיטליה, וכן מהמוניטין שצברה הרשת במשך שנות פעילותה ברחבי הארץ. תמורת הזכות לפעול תחת שמה של רשת, כמו רשת הגלידריות האיטלקיות אלדו, נדרש בדרך כלל הזכיין לתשלום חד פעמי ולתמלוגים חודשיים אשר
גובהם נקבע בהתאם להכנסות הסניף.

אם גם אתם חושבים על זכיינות רשת אלדו, כעל הצעד הבא במסלול המקצועי שלכם, אתם חייבים לחשוב גם על יועץ משפטי מנוסה שילווה אתכם במהלך החתימה על החוזה. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, ישמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. מיצירת הקשר הראשוני עם רשת גלידה אלדו ועד גביע הגלידה האיכותית הראשון אותו תגישו בסניף שתפתחו.