0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיין אופנה

זכיין אופנה

תחום מעניין נוסף הוא זה אשר מעניק לנו דגש רב על המראה שלנו. תחום האופנה רחב מאוד וכולל את פרטי הלבוש שלנו, כמו גם מראה חיצוני מעניין ועכשווי. כמו בהרבה מאוד תחומים, גם תחום האופנה הפך בחלקו להיות מנוהל על ידי זכיינים. מבחינת בעלי הרשת מדובר כאן בגלגל הצלה, המאפשר לה ליהנות מרווחים קבועים מבלי לבצע את המכירה בפועל.

המעוניינים להתחיל בהליך רכישת זיכיון, יצטרכו לחתום על הסכם דרקוני, המפרט את הזכויות והחובות שלהם. הסכם זכיינות הוא ארוך ומורכב, ונדרש סיוע של גורם מקצועי על מנת להבין אותו. עו"ד גיא קולן מומחה לענייני זכיינות, ומוביל כל זכיין אל הדרך הבטוחה לרכישה. כל תחום בו תחפצו, לרבות אופנה, יחייב עמידה בתנאים אותה קבעה הרשת.

 

בונים לעצמכם קריירה

תחומים רבים מעניינים יותר ופחות הפכו בשנים האחרונות להתנהל בשיטה של זכיינות. הרשת מעניקה אותה לכל מי שנמצא מתאים מטעמה, והיא זו אשר מפקחת עליו מבחינת עמידה בנהלים. התנאי הראשוני להיות זכיין אופנה, הוא להמציא הון עצמי אשר ישולם באופן חד פעמי. התשלום מקנה שימוש בשם, וכן את היכולת למכור את המוצרים מבלי להתעסק עם הפרה של זכויות יוצרים. מבחינת ניסיון על הזכיין לא מוטלת החובה להגיע עם אחד כזה, ואת ההדרכה שתסייע בתפעול החנות יזכה לקבל מטעם הרשת.

על מנת שההליך יתבצע כפי שנכון מבחינה משפטית, ישנו צורך לשכור את שירותיו של עו"ד גיא קולן מומחה לענייני זכיינות. הוא אשר יקשר אתכם מול הרשת, וידאג לפשט עבורכם את הזכויות והחובות. זכיינות אינה מתאימה לכל אחד, ומי שבוחר להיכנס אליה צריך להיות עם ראש על הכתפיים ומחשבה עתידית עמוקה. בסיוע הגורם המתאים, ניתן לעבור את הרכישה בקלות ואף ליהנות ממנה.