0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות השניצליה

זכיינות השניצליה

המאכל האהוב על מרבית האנשים משתנה בהתאם לטעמם והחינוך עליו התחנכו. עם זאת, נראה כי קיים קונסנזוס כי אחד המאכלים הפופולאריים ביותר בקרב הציבור הינו שניצל. חזה העוף הפרוס דק בשילוב ציפוי פירורי לחם, שבה את ליבם של רבים והפך את בני כל הגילאים למעריצים. בשנים האחרונות אנו עדים לגרסאות שונות של המאכל האהוב, שכולם משמרים את הצורה והדרך בה הוא נצרך. רשת השניצלייה שקיימת כבר שנים רבות, כשמה כן היא- מבוססת על מוצר הדגל של הציבור הישראלי .

כפי שעושות מרבית הרשתות בישראל, גם רשת זו פועלת במתכונת של זכיינות. הרעיון שעומד מאחורי המהלך הוא להרכיב פעילות ככל שניתן, מבלי שיהיה לרשת כל התערבות בניהול היומיומי כל עוד הוא נעשה במסגרת התבנית המאושרת, ובהשקעה כספית גבוהה. על הזכיין לדאוג להון עצמי אשר יאפשר רכישת זכויות, ובתמורה לכך יהיה זכאי לעשות שימוש בשם בעל המוניטין המוכר והידוע, למכור תחתיו מוצרים וליהנות מקהל צרכנים שבוי.

חוזרים למקום שטעים בו

רשתות מזון קמות ונופלות בישראל בתדירות גבוהה. הסיבה לכך ברורה והיא נעוצה בעיקר בשל יכולות ניהול לקויות, קושי בראייה לטווח רחוק, והרבה חוסר ניסיון. לפיכך יזמים רבים פונים לרכישת זיכיון מרשת מוכרת בעלת מוניטין וידע נצבר. בדרך זו קטן הזיכון ועולים סיכויי ההצלחה. הרשת מעסיקה אנשים שכבר יודעים הצלחה מהי. הרשת מתחייבת להדריך את הזכיין וללוות את הזכיין צעד אחר צעד וגם לאחר שהוא כבר פתח את הסניף.

אם יש לכם הזיקה לתחום המזון בכלל, ותחום המזון המהיר בפרט, רשתות כגון השניצלייה עשויות לתת מענה לצרכים שלכם. צריך לקחת בחשבון שגם אם רוכשים זיכיון למותג מוכר, עדיין יש צורך לבחון היטב בעצמכם סוגיות חשובות כמו מיקום הסניף, גובה דמי השכירות, וכיוצ"ב. למשרדנו ניסיון רב בליווי התקשרויות עסקי קמעונאות בהסכם שכירות, הן בחנויות רחוב והן בחנויות במרכזים מסחריים כגון קניונים. . נקודת הפתיחה לה אנו זוכים מעסק שפועל בהליך זכיינות, היא שונה בכל קנה מידה וזוכה לתמיכה חיצונית מלאה מבעלי הרשת. האינטרס הכלכלי משותף לשני הצדדים, ולכן הזכיין אינו מרגיש לבד במערכה.

על מנת להבין את סעיפיו המורכבים של הסכם זכיינות, מומלץ להיעזר בעו"ד גיא קולן, מומחה לזכיינות, המייצג זכיינים של רשת השניצלייה, מכיר את הנפשות הפועלות ברשת, כמו גם את הסכם הזיכיון.