0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות חנות נגינה

זכיינות חנות נגינה

המוזיקה הייתה תמיד חלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. אם תנסו לאתר אנשים שלא התנסו בנגינה על כלי כלשהו במהלך חייהם, תגלו כי מדובר במשימה מורכבת עד בלתי אפשרית. חלק מאותם ילדים הפכו בהמשך חייהם למוזיקאים מקצועיים או חובבים והחלק השני, אלה שהחליטו לנטוש את עולם המוזיקה, ישמחו אם הילדים שלהם ובני המשפחה הצעירים יותר יבחנו את הכישרון המוזיקלי שלהם וילמדו נגינה על כלי זה או אחר. זו אחת הסיבות לכך שגיטרות, כלי נשיפה, אקורדיונים, פסנתרים וכלי נגינה רבים אחרים זוכים לביקוש רב בקרב צעירים ומבוגרים, חובבים ומקצוענים. זו אחת הסיבות להצלחה הרבה שלה זוכות חנויות כלי הנגינה והאביזרים למוזיקאים של רשת חנות נגינה, כמעט בכל מקום בו הן נפתחות.

בין אם אתם חובבי מוזיקה ובין אם לאו, במידה וחשבתם על הקמה של עסק מצליח, יכול מאוד להיות שחלפה במוחכם המחשבה על פתיחה של חנות כלי נגינה וציוד למוזיקאים. זכיינות חנות נגינה נחשבת כיום לאחת הדרכים הכדאיות להקמה של חנות כלי נגינה. בדרך זו תוכלו להקים עסק משלכם וליהנות מצמצום ניכר של הסיכונים, בזכות הקשר שלכם לרשת חנות נגינה הגדולה והמוכרת.

אבל לפני שתתחילו לשיר מרוב שמחה, כדאי שתיקחו בחשבון כי החתימה על חוזה זכיינות חנות נגינה, עלולה להיות תהליך ארוך, מתיש ומייגע, במיוחד עבור מי שלא התנסה בחתימה על הסכמי זכיינות בעבר. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, יעניק לכם את הייעוץ המשפטי המקצועי והאמין ביותר, המבוסס על ידע עשיר ושנים ארוכות של ניסיון בליווי משפטי של מהלכי חתימת חוזי זכיינות, הן מצד הזכיינים והן מצד החברות המזכות. בדרך אל זכיינות חנות נגינה, עוברים אצל עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.