0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לחנות בגדים

זכיינות לחנות בגדים

יש אנשים שיכולים לעבוד כשכירים כל החיים. להגיע בזמן לעבודה, להעביר כרטיס, לקבל הוראות מהממונים להוריד הנחיות לכפופים וליהנות מהביטחון היחסי אותה מקנה העבודה בתאגיד או בחברה גדולה, תמורת המוכנות להיות כפופים להוראות, נהלים ומנהלים. העצמאים לעומתם הם אנשים שמעדיפים להתנסות ולהיאבק ובלבד שהם יהיו המנהלים של עצמם ולא יקבלו הוראות מאיש. אם אתם נמנים על הסוג השני, סביר להניח כי אתם שוקלים הקמה של עסק משלכם. אם אתם שוקלים הקמת עסק משלכם ואתם מרגישים קשר אל עולם האופנה, אתם מוזמנים לבחון את האפשרות להפוך לזכיינים של רשת לחנויות בגדים.

מדוע כדאי להיות זכיינים?
כי עבודה במסגרת זכיינות, מאפשרת לכם ליהנות משני העולמות. מצד אחד תוכלו לנהל עסק באופן עצמאי, כמו שאתם חושבים שצריך לנהל עסק, ומצד שני תהיו קשורים לגוף גדול יציב ובעל עוצמה שיסייע לכם במקומות שבהם תזדקקו לסיוע.

למה דווקא זכיינות חנויות בגדים?
בגלל שאם החלטתם שאתם מעוניינים להפוך לזכיינים של רשת אופנה, תגלו במהרה כי רשת חנויות בגדים, שהוקמה בשנת 1947 ומפעילה כיום כמאה וחמישים סניפים, בקניונים ובמתחמי הקניות המובילים של ישראל, היא בין רשתות האופנה המצליחות והמוכרות, המעניקות לזכיינים שלהן את סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר.

עורך הדין גיא קולן. זכיינות חנויות בגדיםבמידה שלכם
את הדרך בין קבלת ההחלטה להפוך לזכיינים של רשת חנויות בגדים, לבין פתיחת הדלתות בסניף שבבעלותכם, יהיה עליכם להתחיל בחתימת הסכם עם הרשת. הסכם זה, המפרט את הזכויות והחובות שלכם שלפי הרשת ושל הרשת כלפיכם, עשיר בסעיפים ותת סעיפים, שכל אחד מהם יכול להשפיע על כדאיות העסקה כולה. אם אתם מעוניינים בהסכם זכיינות במידה שלכם עם רשת האופנה, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם משרדו של עורך הדין גיא קולן, המומחה לדיני זכיינות.