0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ספורט

זכיינות ספורט

להיות זכיין זה לקחת עסק מצליח ולהעתיק אותו לשלוחות נוספות. באשר לתחום הספורט ישראלים רבים נוטים לקחת אחריות על הגוף שלהם, ולהעביר שעות רבות במכוני כושר, ריצות ועוד מגוון דומים. כמו הרבה מאוד תחומים, גם רשתות העוסקות בממכר מוצרי ספורט עברו לעבוד בשיטה של זכיינות.

על מנת להתחיל בהליך הרכישה, רצוי להיעזר בעו"ד גיא קולן מומחה זכיינות. הסכם רכישה עלול להיות ארוך ומורכב, לכן שכירה של עו"ד מקצועי יחסוך הרבה מאוד בעיות עתידיות. הליך זכיינות מורכב מאוד, ומחייב כל זכיין לעמוד בתנאים נוקשים אל מול הרשת. עם זאת, בשנים האחרונות בזכות ייעוץ נכון ניתן לפשט את ההליך ולהפוך אותו לידידותי.

 

להסתכל למציאות בעיניים

זכיינות מהווה כניסה טובה אל תוך עולם בו אתם שולטים בהכנסות שלכם. להפעיל חנות של רשת ספורט אינה מצריכה כל ניסיון קודם. הרשת מעמידה לרשות הזכיין את כל מה שהוא זקוק לו, לרבות הדרכה מסודרת לתפעול הסניף. קבלת סיוע קודם לרכישה ניתן אך ורק על ידי בעל מקצוע רלוונטי, שידאג לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

הניסיון עושה את ההבדל, ולכן מי שלקח על עצמו להיות זכיין יהיה חייב להציג יכולות ניהול גבוהות. הרשת מפקידה את שמה הטוב, ולכן תרצה לבחור באחד שיצליח להעתיק הצלחה. על החובות של הזכיין ניתן לעמוד בהסכם הדרקוני, אך ניתן לומר שיהיה חייב לשלם דמי זיכיון חד פעמיים ותמלוגים קבועים.

ייעוץ משמע דרך טובה להכיר את הדרך שתאפשר לנו רכישה נכונה. רובנו ללא כל ידע בתחום העסקים ובכיינות בפרט, ולכן ישנו צורך לפשט הליכים באמצעות גורם מקצועי. עו"ד גיא קולן מהווה את  האדם הנכון במיוחד למשימה זו.