0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות מוצרי תינוקות

זכיינות מוצרי תינוקות

לידה של תינוק, היא ברוב המקרים אירוע משמח במיוחד. אולם בנוסף על ההתרגשות והשמחה, נוחת על ההורים הטריים גם הצורך ברכישת מוצרים חדשים עבור החבר החדש במשפחה. רשת מוצרי תינוקות הוקמה על מנת לענות לצורך הזה. סניפי הרשת מציעים להורים ולתינוקות את כל מה שיזדקקו לו במהלך החודשים הראשונים שלאחר הלידה. מגוון המוצרים האיכותי אותם ניתן להשיג תחת קורת גג אחת, לצד הצוות המקצועי והפריסה הרחבה של סניפי רשת מוצרי תינוקות, אפשרו לה להפוך במהירות לאחת הרשתות המובילות בישראל בתחומה וכיום היא מפעילה מספר רב של סניפים במרכזי קניות ברחבי הארץ. זכיינות מוצרי תינוקות עשויה להיות הצעד הראשון בקריירה עסקית מוצלחת, עבור יזמים המעוניינים לעסוק בתחום.

את שיטת הזכיינות דומה כי אין צורך להציג. השיטה, אשר על פיה מתבצעת רוב הפעילות העסקית בארצות הברית, מבוססת על הרצון של היזמים להקים עסק משלהם וליהנות מהמוניטין, הניסיון המקצועי והגב הרחב של הרשת המזכה. הרשת מצידה מעוניינת מן הסתם להרחיב ככל היותר את הפעילות העסקית שלה ומודל הזכיינות מאפשר לה לעשות זאת, בשיתוף פעולה מקצועי וכלכלי עם יזמים צעירים ונמרצים. נראה אם כן כי מדובר בסיטואציה בה כל הצדדים מרוויחים, אולם אם נרד לעומקם של חוזי זכיינות שונים, נגלה כי במקרים רבים המציאות אינה מושלמת. לזכיין הבודד לא קל לעמוד בדרך כלל מול אנשי הרשת רשת רבת העוצמה.

אם גם אתם שוקלים להצטרף כזכיינים אל רשת מוצרי הילדים והתינוקות מוצרי תינוקות, אסור לכם להתנהג כמו ילדים. אל תצאו לדרך בלי שיהיה לצדכם מומחה לזכיינות. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, שייצג זכיינים וחברות מזכות רבות במהלך החתימה על הסכמי זכיינות, ישמח לעמוד לרשותכם, בעת חתימת ההסכם שלכם עם רשת מוצרי תינוקות. מהצעד הראשון ועד שתתחילו לרוץ לבד.