0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות מסעדת בשר - שיפודי ציפורה

זכיינות מסעדת בשר - שיפודי ציפורה

רשת שיפודי ציפורה המוכרת פיתחה בשנים האחרונות מותג משנה בשם "ציפורה אקספרס". תפריט- "ציפורה אקספרס" שומר על הבשרים והמאכלים הים תיכוניים המאפיינים את "שיפודי ציפורה". רשת "ציפורה אקספרס" פועלת בשירות עצמי ללא מלצרים, תוך שימוש במאפיינים תפעוליים של תחום הפאסט פוד (הזמנה בקופה, קבלת המנות עם מגש בדיספאץ', שירות מהיר וכיוצ"ב).

רשת "ציפורה אקספרס" פועלת בזכיינות, דהיינו אנשים אשר רוכשים את הזכות להקים מסעדה תחת המותג ושיטות העבודה של "ציפורה אקספרס", ועוברים הכשרה מתאימה על ידי הרשת. מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני.

אווירה

העיצוב כולל בין היתר בריקים, שולחנות עץ מאסיביים ומגוון נגיעות ים תיכוניות שקושרות את הכול ביחד לכדי תמונה אחת. בחלק ממסעדות רשת "שיפודי ציפורה" מקיימים אירועים והמסעדות מציעות חדרים פרטיים לשם כך.

תפריט

כלל המנות מיוצרות לדברי הרשת במקום כולל הבשר המיושן, מגוון הטאפסים והקינוחים. הצצה מהירה בתפריט מעלה שניתן לבחור בין פטריות בציפוי פריך ברוטב צ'ילי מתוק, לבין כבד עוף ברוטב שזיפים ויין, קבבוני טלה על מצע חציל קלוי בתוספת טחינה ורוטב עגבניות פיקנטי, סטייק אנטריקוט מיושן, צלעות טלה, לברק פתוח וכדומה.

רשימת סניפים

איכות הבשרים, טריות חומרי הגלם - הם אלו שמבדלים את הרשת. כיום מדובר על רשת ענפה ומוכרת, כך שניתן ליהנות מסניפיה במגוון ערים בארץ. המושג "שיפודי ציפורה" הפך להיות שם דבר ועל כן נפתחו לא מעט סניפים. בין היתר הסניפים נמצאים בכפר סבא, בת ים, פתח תקווה, רמת השרון, אילת, ראשון לציון, אשדוד תל אביב ויש סניפים נוספים שכבר נמצאים בשלבי ההקמה בערים נוספות.

רמה אחידה

כיוון שהביקוש ממשיך לצבור תאוצה, ניתן להמשיך וליהנות ממגוון סניפים חדשים שממשיכים לקום. כלל הסניפים שומרים על רמת אחידות גבוהה ואחידה ומכאן שהמרוויח הגדול הנו הלקוח, אך גם המשקיע שנהנה מהשם הטוב של הרשת. על כן בין אם מדובר על אירוע רומנטי, משפחתי, או מפגש עסקי- נעים להגיע למקום מרהיב וליהנות ממנות בשרים עסיסיות.

הסכם הזכיינות

ההתקשרות עם רשת "ציפורה אקספרס" מתחילה בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.