0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות מקס ברנר

זכיינות מקס ברנר

כאשר זוג היזמים עודד ברנר ומקס פיכטמן, הקימו את חנות השוקולד הראשונה שלהם, האווירה העסקית בישראל הייתה שונה. אחד המאפיינים העיקריים של האווירה העסקית באותם ימים היה ריבוי הזדמנויות. שמעה של חנות השוקולד האיכותית יכול היה בימים ההם להגיע במהירות לכל רחבי הארץ. ואכן, עד מהרה, הצליחו השותפים להפוך אותה לרשת מצליחה ולהגיע לשיתוף פעולה עסקי עם קבוצת המזון שטראוס עלית. כיום, המצב השתנה. השוק צפוף הרבה יותר ומקשה על יזמים, בתחומים שונים, לפרוץ אליו ולהגיע להישגים משמעותיים תוך זמן קצר. אחד מקיצורי הדרך המקובלים ביותר על יזמים כיום הוא עבודה במודל הזכיינות. על פי מודל זה, נהנה הזכיין מניהול עצמאי של עסק משלו, עם גב שיווקי ותפעולי של רשת ידועה ומוכרת.

על פי מודל הזכיינות, רוכש היזם המעוניין להפוך לזכיין של רשת כזו או אחרת, את הזכות להשתמש בשם הרשת ובסמלים המסחריים שלה. בתמורה לזכויות אלה, משלם הזכיין סכום חד פעמי לרשת המזכה ומעביר לה תמלוגים ממחזור המכירות החודשי. הרשתות המזכות שומרות לעצמן בדרך כלל את הזכות לערוך ביקורות שוטפות וביקורות פתע בסניפים, על מנת לוודא כי הזכיינים אכן מקיימים את תנאי הזכיינות כפי שנוסחו בחוזה. גם זכיינות מקס ברנר, מתנהלת על פי הקווים המנחים הללו.

חתימה על הסכם זכיינות עם רשת מקס ברנר, עשויה להיות החלטה משתלמת במיוחד עבורכם, בתנאי כמובן שתערכו את חוזה הזכיינות בליווי עורך דין המתמחה בתחום. עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, צבר במהלך השנים האחרונות, ניסיון רב בליווי משפטי מקצועי של יזמים, המעוניינים לפתוח סניפים ולפעול כזכיינים של רשתות שונות ושל חברות מזכות. הוא ישמח לעמוד לרשותכם גם בעת החתימה על הסכם זכיינות עם רשת מקס ברנר.