0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות סמארטפון

זכיינות סמארטפון

אם היינו שואלים אנשים ברחוב לפני כמה שנים, מה הדבר שישנה את חייהם, ספק אם היו מצביעים על טלפון סלולארי. המכשיר אשר הוגדר בתחילה כטלפון בלבד, הפך בשנים האחרונות למעין מחשב כיס קטן, המאפשר לנו לעשות בו כמעט הכל. כאשר הוא פועל באופן תקין הוא מאפשר לנו לשמור על קשר עם העולם הגדול, וכן לשוחח עם חברים המצויים מעבר לים כפי שהיו בעיר סמוכה. ההמצאה הזו נקראת טלפון חכם או בשמו הלועזי סמארטפון.

רשת סמארטפון מוכרת מכשירים סלולריים (טלפון נייד)ואביזרים נלווים כמעט לכל סוגי הטלפונים. היתרון ברכישת זיכיון של רשת סלולאר הוא כמובן השוק ההלוך וגדל של צרכני מכשירים סלולריים, וכפועל יוצא צרכני שירותים שוטפים של תמיכה, תחזוקה ותיקון..

גיוס זכיינים מאפשר לרשת למקסם את רווחיה ולפתח את המיזם עליו עבדה במרוצת השנים, תוך ניצול הידע הנצבר אצלה כמו גם המוניטין וההיכרות של הציבור עם המותג. טלפון סלולאריים מצויים בכיס של כל אחד מאיתנו, ועל כך מהווה נכס עמו אנו עובדים, לומדים ובעצם מתקשרים עם העולם. כאשר הוא מתקלקל כפי שמתרחש לעיתים, אנו מצויים במצב בו אנו מרגישים שחרב עלינו כל עולמנו. לחנות למכירת ציוד סלולר יש ערך מוסף – מעבדה, אשר מצויה בחנות או במקרים אחרים מעבדה מרכזית אלי מופנים המכשירים המקולקלים.

רשת סמארטפון פועלת בזכיינות. אם חשבת להקים חנות סלולר בעצמך, תחשוב שוב. רכישת זיכיון בד"כ מקטינה את הסיכון שכן רשת שמתנהלת בצורה מקצועית מעניקה מעטפת ותמיכה לזכיין. במילים אחרות- הזכיין לא צריך להמציא את הגלגל. הכל כבר נעשה- מהידע הקמעונאי וכח המיקוח מול המרכזים המסחריים ומול הספקים, דרך השיווק ותקשורת מול לקוחות, ועד לעיצוב החנות או הדוכן.

כמובן שביחד עם האמור, עדיין יש לבדוק לעמוק כל רשת עמה מתקשרים, וזאת באמצעות מומחים שונים, לרבות עו"ד המתמחה בתחום הזכיינות.

לא מתאים לכל אחד

זכיינות אינה מתאימה לכולם, ולכן הרשת נוטה לסנן זכיינים פוטנציאליים. שמה הטוב חשוב להקניית המשכיות, ולכן זקוקים לאדם אשר יוכל לבצע את המשימה על הצד הטוב והמקצועי. בטרם תרכשו זיכיון יש לבחון ביחד עם עו"ד מומחה לזכיינות את הסכם הזכיינות. מדובר בהסכם מורכב אשר יוצר בין המזכה לזכיין תיאום ציפיות וכללי התנהגות למשך כל תקופת הזיכיון, ולכן חשוב שיהיה מאוזן ככל האפשר וישמור על נכסי הזכיין, ולא רק על נכסי המזכה.

ניתן להיעזר בשירותיו של עו"ד גיא קולן, המייצג זכיינים של רשת סמארטפון. הוא אשר ידאג ללוות את הזכיין ולסייע לו בעת חתימה על הסכם זכיינות.