0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות סנדוויץ בר

זכיינות סנדוויץ בר

הסנדוויץ על צורותיו השונות, הפך בעשורים האחרונים לאחד מסוגי המזון המהיר החביבים ביותר על הישראלים. למרות שהוא הגיע באיחור יחסי, ניצב כיום הסנדוויץ כתף אל כתף עם מאכלים כמו פיצה פלאפל ושווארמה, מאכלים אשר את הדוכנים שלהם ניתן היה למצוא ברחובות רבים, הרבה לפני הקמתה של רשת הסנדוויץ הראשונה. אולם אם נניח רגע לעבר ונצא לרחוב נוכל לראות סניפים רבים של רשתות סנדוויץ רבות. רובם מציעים ללקוחות שילוב של לחמים טריים, לפעמים כאלה שנעשים במקום, נקניקים ובשרים קרים ורטבים פיקנטיים. מנה כזו, לצד בקבוק שתייה, יכולה להשביע כל אדם במהלך הפסקת צהריים זריזה והמחיר הנדרש בעבורה הוא כזה שכל אחד יוכל לעמוד בו.

אם אתם יזמים השוקלים להקים סנדוויצ'יה משלכם, ודאי שקלתם גם את האפשרות לחבור אל רשת סנדוויצים גדולה ומוכרת כמו רשת סנדוויץ בר. זכיינות סנדוויץ בר תאפשר לכם להקים ולנהל דוכן סנדוויצ'ים בבעלותכם, תחת שמה של רשת מוכרת. זכיינות סנדוויץ בר צופנת בחובה יתרונות רבים עבור הזכיינים. מעבר לשימוש בשמה של הרשת, הסכם זה מקנה לזכיין את הזכות למכור את המוצרים הייחודיים של הרשת ולרכוש ממנה את הרטבים ואת שאר הרכיבים שהפכו אותה לחביבה על ישראלים רבים כל כך.

אם אתם שוקלים להקים סנדוויצ'יה כזכיינים של רשת סנדוויץ בר, מומלץ בשלב הראשון לפנות לעורך דין מומחה לזכיינות. מומחה לזכיינות, כמו עורך הדין גיא קולן למשל, יאפשר לכם להבין לעומק את כל סעיפי הסכם הזכיינות עם רשת סנדוויץ בר ולחתום על הסכם זכיינות בתנאים הטובים ביותר עבורכם. הצטרפו גם אתם לזכיינים הרבים שזכו לחתום עם הסכמי זכיינות הוגנים וכדאיים בעזרתו של עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.