0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות פרנג'ליקו

זכיינות פרנג'ליקו

עיסוק בתחום המזון, הבילויים וחיי הלילה, נראה על פניו מושך ומהנה. חגיגה בלתי פוסקת של אוכל טוב, שתייה כיד המלך, אורחים וחברים. אין כמעט ישראלי שלא מגלגל בינו לבין עצמו לפחות פעם אחת את המחשבה על פתיחה של בר, מועדון או מקום בילוי. מקימי רשת הסושי ברים פרנג'ליקו, לא רק גלגלו את הרעיון בינם לבין עצמם. בשנת 2000 הם החלו לגלגל סושי בסניף הראשון שפתחו בחיפה ומשם ההצלחה שלהם התגלגלה לכל רחבי הארץ. זכיינות של רשת הסושי ברים פרנג'ליקו מאפשרת לכם להגשים את החלום ולהפוך לבעלים של בר, תוך כדי הפחתה משמעותית של הסיכונים.

האם זכיינות פרנג'ליקו מתאימה לכם?
משיכה לחיי הלילה ולעסקי הבילוי, לא תספיק לכם על מנת להפיק את המקסימום מזכיינות של פרנג'ליקו. אם נדמה לכם כי ניהול של סושי בר הוא חגיגה בלתי פוסקת של מנות איכותיות ואלכוהול יוקרתי, מומלץ שתשקלו את העניין מחדש. ניהול של סניף מצליח של רשת פרנג'ליקו דורש לא מעט ריכוז משמעת ועבודה קשה.

אז איפה חותמים?
רק רגע. לפני שאתם ממהרים לחתום על הסכם זכיינות עם רשת פרנג'ליקו, כדאי שתבינו לעומק את המשמעויות המשפטיות והעסקיות שלו. קחו בחשבון כי אתם נכנסים להשקעה רחבת היקף של כסף וזמן, השקעה אשר ההחזר שלה ידרוש מכם לא מעט.

זכיינות פרנג'ליקו עם עורך הדין גיא קולן
משרד הבוטיק שהקים עורך הדין גיא קולן הוא משרד ייחודי המתמחה בייעוץ משפטי וליווי של זכיינים ורשתות מזכות. עורך הדין קולן, שימש במשך שנים ארוכות כיועץ המשפטי של רשת ארומה וכמנהל הפיתוח העסקי של הרשת. הידע הנרחב שלו בתחום הזכיינות, יעמוד לרשותכם ויאפשר לכם להשיג את התנאים הטובים ביותר, כזכיינים של רשת פרנג'ליקו.