0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות רשת פארם

זכיינות רשת פארם

איזה ישראלי לא מכיר את רשת פארם, אחת הרשתות המצליחות בארץ? רשת פארם, מציעה ללקוחות בישראל, שילוב שקשה מאוד לנצח. מצד אחד מדובר בבית מרקחת לכל דבר ועניין, המציע מגוון תרופות מרשם ותרופות שאינן תרופות מרשם, בסניפים אשר חלקם פתוח עשרים וארבע שעות ביממה. מצד שני אפשר למצוא בסניפי רשת פארם, שפע אדיר של מוצרי ניקיון וטיפוח, בשמים, אביזרי אופנה, מוצרי תינוקות ועוד. חווית הקניה הייחודית אותה מעניקים סניפי רשת פארם ללקוחות בישראל והמיקום המרכזי של סניפי הרשת, בקניונים, מרכזי קניות הומים ורחובות ראשיים, הפכו את הרשת שהוקמה בשנת 1987 על ידי הרוקח ליאון קופלר, לרשת הפארם המועדפת על רוב הישראלים. בנוסף, רשת פארם מועדפת על יזמים בעלי רקע בתחום הרוקחות, המעוניינים להצטרף אליה כזכיינים.

אחד הסודות הגלויים מאחורי ההצלחה הגדולה של רשת פארם בישראל היא מבנה הזכיינות הייחודי שלה. זכיינות של רשת פארם, בשונה מזכיינות של רשתות פארם אחרות, פועלת על פי מודל העמיתים, מודל זכיינות ייחודי אשר פותח ברשת. זכיינות של רשת פארם היא זכיינות במבנה ייחודי, המאפשרת לכל זכיין להיות בעליה של החברה המחזיקה את הסניף. רשת פארם מספקת לו את כל מה שדרוש לו על מנת שיוכל להפעיל את הסניף באופן שוטף. מודל זה, מאפשר לזכיינים להגיע לתוצאות העסקיות הטובות ביותר עבור הסניף בבעלותם ועבור רשת פארם כולה.

הדרך אל זכיינות של רשת פארם מתחילה בהסכם הזכיינות עצמו. עורך הדין גיא קולן הוא משפטן מנוסה ומומחה לזכיינות אשר ישמח לסייע לכם בייעוץ משפטי ומקצועי, על מנת שתוכלו להפוך במהירות, יעילות וכדאיות לזכיינים של רשת פארם.