0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות רשת פיצה האט

זכיינות רשת פיצה האט

זיתים, פטריות, בשר, פלפלים אדומים, נקניק, לא משנה איך אתם אוהבים את הפיצה שלכם, דבר אחד בטוח: אתם אוהבים פיצה. איך אנחנו יכולים להיות כל כך בטוחים? פשוט מאוד! כולם אוהבים פיצה. צעירים, מבוגרים, נשים וגברים אוהבים פיצות עבות ודקות, פיצות קפואות ופיצות בעבודת יד, עם תוספת גבינה או עשבי תיבול, העיקר שתהיה פיצה.

למה פיצה?
מה הפך את המאכל האיטלקי הזה שהגיע לארצות הברית עם המהגרים הרבים מארץ המגף, להצלחה עולמית ברמה כזו. יש האומרים שזהו המגוון, המאפשר לכל אחד למצוא את הפיצה שהוא אוהב, יש האומרים שזו קלות ההכנה היחסית ויש כאלה שמדגישים את עמידותה של הפיצה לנסיעות, שהפכה אותה למאכל שאנשים מעדיפים להזמין הביתה. כך או אחרת, ללכת על פיצה זה ללכת על בטוח, גם כמנה במסעדה וגם כהחלטה עסקית.

למה פיצה האט?
היות ורשת פיצה האט, שהוקמה בשנת 1958 בארצות הברית ושייכת כיום לתאגיד השולט במספר רשתות מזון מובילות, נחשבת לאחת הרשתות המובילות בישראל. למעלה מחמישים סניפים של רשת פיצה האט פועלים בהצלחה ברחבי המדינה ומציעים ללקוחות בישראל פיצות במגוון טעמים לצד מנות רבת נוספות שמקורן במטבח האיטלקי, האהוב כל כך על הציבור הישראלי.

להזמין לכם פיצה?
פתיחת סניף בזכיינות של רשת פיצה האט, עשויה להזכיר הזמנה של פיצה. גם הסכם הזכיינות שעליו תחתמו מול הנהלת רשת פיצה האט, כולל בסיס קבוע ותוספות שונות שאותן תוכלו לשנות במהלך המשא ומתן. עורך הדין גיא קולן, מהמשפטנים המנוסים ביותר בישראל בתחום הזכיינות ובעל משרד בוטיק המתמחה בייעוץ משפטי לזכיינים ולרשתות מזכות, ישמח לעמוד לרשותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם להגיע להסכם זכיינות לטעמכם, עם הנהלת רשת פיצה האט.