0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות שיפודי ציפורה

זכיינות שיפודי ציפורה

שיפודים הם ללא ספק אחד המרכיבים העיקריים בתפריט של לא מעט ישראלים. מסעדות שיפודים ניתן למצוא כמעט בכל קניון או רחוב ראשי במדינה. על פניו נראה כי הקמה של מסעדת שיפודים היא עניין של מה בכך, אולם יזמים רבים שנקטו בגישה הזו, מצאו את עצמם מתמודדים עם קשיים תפעוליים רבים ובסופו של דבר לסגור את העסק שבו השקיעו לא מעט כסף ולא מעט מאמץ. אם אתם מעוניינים להקים מסעדת שיפודים, או כל עסק אחר בתחום המזון ולצמצמם ככל האפשר את הסיכונים הכלכליים הכרוכים בהקמה של עסק חדש, ייתכן כי עדיף לכם לשקול הקמה של מסעדה בשיטת הזכיינות ולהתחבר לרשת מסעדות גדולה ומוכרת.

מהי זכיינות? זכיינות היא שיטה עסקית שפותחה בארצות הברית בשנות החמישים של המאה העשרים וזכתה להצלחה עצומה בכל העולם. במסגרת הסכם הזכיינות, הנערך בין היזמים לבין הרשתות המזכות, רוכשים היזמים את הזכות לפעול תחת שמה של הרשת. בדרך זו הם יכולים להקים עסק בניהולם ולהסתמך על הניסיון, על המוניטין ועל שיטות העבודה של רשת בעלת הצלחה מוכחת. רוב הפעילות העסקית בארצות הברית מתבצעת כיום באמצעות רשתות והשיטה פועלת בתחומים רבים גם בישראל. רשת שיפודי ציפורה, החביבה על ישראלים רבים, מפעילה אף היא סניפים רבים בשיטת הזכיינות. זכיינות שיפודי ציפורה יכולה אם כן להוות את הצעד הראשון שלכם בעסקי המזון.

כאשר אתם ניגשים למשא ומתן בנושא זכיינות שיפודי ציפורה או זכיינות של כל רשת אחרת הפועלת בישראל, מומלץ שיהיה לצדכם עורך דין מומחה לזכיינות כמו עורך הדין גיא קולן. עו"ד קולן, אחד המומחים המובילים בישראל בתחום הזכיינות ישמח להעמיד לרשותכם את הידע ואת הניסיון שלו במהלך החתימה על הסכם זכיינות עם רשת שיפודי ציפורה.