0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות של פיצה פצץ

זכיינות של פיצה פצץ

התפריט של רשת פיצה פצץ, אינו יכול להיחשב כמורכב או מתוחכם יתר על המידה. ההיפך הוא הנכון. מדובר בתפריט בסיסי של כריכי בשר ומספר תוספות בסיסיות. אולם העובדות בשטח מוכיחות כי כדי להצליח בענף המזון המהיר בישראל, לא צריך הרבה יותר מזה. בכל מקום בו תראו סניף של רשת הכריכים פיצה פצץ, תכלו לראות גם תור ארוך של לקוחות הממתינים לשירות. לא בגלל שהשירות איטי חלילה, אלא בגלל הביקוש הרב לכריכים. ביקוש שאינו משתנה כלל בין הימים לבין הלילות. ההצלחה של רשת פיצה פצץ, יכולה להיות גם ההצלחה שלכם, במידה ותחתמו על עם הנהלת הרשת עם הסכם זכיינות של פיצה פצץ. מהו הסכם זכיינות של פיצה פצץ? מיד נפרט.

הסכם זכיינות של פיצה פצץ, בדומה להסכמי זכיינות רבים, של רשתות רבות בתחומים שונים, הוא הסכם המסדיר את מערכת היחסים בין הזכיין לבין החברה המזכה. על פי הסכמי זכיינות מעין אלה, הזכיין רוכש מהחברה המזכה את הזכות לפעול תחת השם המסחרי שלה. זכות זו מאפשרת לו לעצב את הסניף על פי הכללים הנהוגים בחברה המזכה, למכור את המוצרים שלה ולהשתמש בשיטות ההכנה הייחודיות שלה. באופן זה אתם יכולים להקים עסק בבעלותכם ולנהל אותו על פי העקרונות שלכם, תוך שאתם מסתמכים על המוצרים ועל המוניטין של רשת גדולה ומוכרת כמו רשת פיצה פצץ.

נשמע מסובך? בצדק. החתימה על הסכם זכיינות של פיצה פצץ, עלולה להיות תהליך מורכב וסבוך. עורך הדין גיא קולן, אחד המומחים המובילים בישראל בתחום הזכיינות, ישמח ללוות אתכם ולהעניק לכם ייעוץ משפטי מהשורה הראשונה, במהלך החתימה על הסכם זכיינות של פיצה פצץ. אם גם אתם מעוניינים בהסכם הוגן, אחראי ומשתלם עם רשת פיצה פצץ או כל רשת מזון אחרת, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד גיא קולן.