0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות תרזה

זכיינות תרזה

תרזה פסטה בר היא רשת מסעדות איטלקיות שפועלת גם באמצעות זכיינים. על-מנת לרכוש זיכיון של תרזה בתנאים האידיאליים מבחינתכם מומלץ להיעזר בעורך דין מומחה לזכיינות – עו"ד גיא קולן, שהוא לא רק בעל ניסיון נרחב בתחום באופן כללי אלא גם ליווה זכיינים בהתנהלות מול "תרזה" ומכיר היטב את הדגשים הספציפיים של רשת זו, יוכל לסייע גם לכם להצטרף אליה בדרך היעילה ביותר והמשתלמת ביותר עבורכם.

רכישת זיכיון בתחום המסעדנות מחייבת השקעה משמעותית, שכוללת הן את התשלום עבור הזיכיון עצמו והן את העלות של הקמת פסטה בר. השקעה בהיקף של כמה מאות אלפי שקלים לכל הפחות מחייבת באופן טבעי זהירות מרבית, גם כשרוצים לצאת לדרך במהירות. בפרט חשוב לתת את הדעת על נושאים כגון התמיכה שמעניקה הרשת לזכיין, המחויבות של הזכיינים לרכוש מוצרים מהרשת, באילו מקרים עלולה הרשת לנקוט בסנקציות שונות כנגד הזכיין ואפילו לבטל הזיכיון, מדיניות אי תחרות, האזור שבו תקף הזיכיון והזכיין נהנה מבלעדיות, ועוד.

עוד רצוי לקחת בחשבון לקראת חתימה על חוזה זכיינות את העובדה שהמציאות העסקית בימינו משתנה משמעותית בתדירות גבוהה, כך שגם מערכת יחסים שבשלב הראשון נראית מבטיחה ויציבה עלולה לעלות על שרטון. בהתאם רק חוזה שמעגן היטב את מלוא האינטרסים המשפטיים שלכם, ומבהיר ללא כל צל של ספק את כל הזכויות בכל מצב, יאפשר לכם לפעול בראש שקט ולמצות את הפוטנציאל שטמון בזיכיון של תרזה. את כל אלה יכול להבטיח, ולקיים, רק עורך דין שמבין זכיינות לעומק ובאופן מהותי, ועוד יתרון של ליווי משפטי מצד עו"ד גיא קולן הוא ההתנהלות היעילה מול אנשי "תרזה" – בזכות ההיכרות עם החוזה של הרשת והתנאים שהיא מציעה ודורשת, תוכלו להתחיל להפעיל את המסעדה שלכם תוך זמן קצר, וכמובן בתנאים המיטביים מבחינתכם.