0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

מישמיש זכיינות

מישמיש זכיינות

אם יש לכם ילדים, אם אתם מכירים משפחות עם ילדים, ודאי שמתם לב כי הביקוש לבגדי ילדים אינו מסתיים לעולם. זה לא עניין של אופנה, אלא של התפתחות. הילדים גדלים מהר ובגדים שמתאימים להם היום, יהיו קטנים עליהם בעוד מספר חודשים. אם יש לכם גישה לילדים, תשוקה לאופנה ושאיפה לנהל עסק עצמאי משלכם, הקמת סניף של רשת בגדי הילדים מישמיש עשויה להיות בחירה מעולה עבורכם. בואו נראה איך תוכלו לעשות זאת.

איך מצטרפים כזכיינים לרשת מישמיש
הצעד הראשון בהפיכתכם לזכיינים של רשת בגדי הילדים מישמיש, הוא כמובן פניה אל הרשת ובירור מעמיק של תנאי הזכיינות. כמו רשתות אופנה רבות גם הסכם זכיינות עם רשת מישמיש מפרט את החובות והזכויות שלכם אל מול הרשת המזכה. בין הפרטים המחייבים המופיעים בהסכם: גובה דמי הזכיינות, גובה התמלוגים החודשיים, ערבויות שונות ועוד. לאחר החתימה על ההסכם, תוכלו להתחיל להקים בפועל את הסניף שלכם ולפתוח אותו לציבור ההורים והילדים, הלא הם הלקוחות שלכם.

זכיינות מישמיש. עד כמה זה כדאי?
אם נצא מנקודת הנחה שאתם אנשים רציניים שלא מפחדים מעבודה קשה, סביר להניח כי החיבור עם רשת אופנת ילדים מבוססת וידועה, יתגלה ככדאי במיוחד עבורכם. אולם כידוע בעולם העסקים דבר אינו בטוח, לכן אתם צריכים להגן על עצמכם באופן היעיל ביותר. חתימה על הסכם זכיינות, בליווי של עורך דין מומחה, היא הצעד הראשון שתוכלו לעשות על מנת להגן על כדאיות העסקה.

מי מעניק יעוץ משפטי מתמחה לזכיינים וחברות מזכות?
כשם שרשת מישמיש ידועה בהתמחות שלה בבגדי ילדים, כך גם משרד הבוטיק של עורך הדין גיא קולן, ידוע בהתמחות שלו בדיני זכיינות. אם אתם זקוקים לליווי משפטי בתחום הזכיינות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.