0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

פטריקס זכיינות

פטריקס זכיינות

רכישת זיכיון של פטריקס – רשת בהתהוות בתחום הבילויים והמסעדנות שראשיתה בבר-מסעדה אירי בשדרות רוטשילד בתל אביב – הינה עסקה מורכבת, שמחייבת השקעה כספית בלתי מבוטלת. על-מנת להפוך לזכיינים של פטריקס בתנאים המיטביים מבחינתכם מומלץ בחום להסתייע בליווי משפטי של עורך דין מומחה לזכיינות. עו"ד גיא קולן עוסק בתחום ספציפי זה מזה שנים רבות, ובנוסף ליווה באופן ספציפי זכיינים של רשת פטריקס, כך שהוא מכיר היטב את התנאים שמציעה הרשת לזכייניה, את הדרישות שלה מהם ואת מבנה החוזה הבסיסי שלה (שאותו כמובן תוכלו לשנות בהתאם לאינטרסים העסקיים הספציפיים שלכם).

יתרון משמעותי נוסף של ייעוץ וליווי של עו"ד שכבר צבר ניסיון ספציפי בהתנהלות מול פטריקס הוא שבדרך זו המשא ומתן מול אנשי הרשת יהיה יעיל במיוחד. כך תוכלו לצאת לדרך ולהפעיל בר אירי משלכם תוך זמן קצר ככל האפשר, וכמובן מבלי לוותר על זכויות חשובות או אינטרסים מהותיים.

כדאי לזכור שאמנם זיכיון בתחום המזון הוא קונספט מרובה יתרונות, ובפרט הוא מצמצם את רמת הסיכון הכרוכה בפתיחת בר או מסעדה, אולם מערכת יחסים בין רשת לזכיינים היא לטווח ארוך, ובמשך השנים עלולות להיווצר מחלוקות שאינן ניתנות לגישור. רק חוזה שמעוגנות בו, באופן חד וברור וללא כל צל של ספק, כל זכויותיכם, ואשר מספק מענה מדויק לכל תרחיש שעלול או עשוי להתפתח, ימנע עוגמת נפש ונזקים כספיים חמורים גם אם ישנם חילוקי דעות כאלה ואחרים, ואפילו סכסוך עסקי של ממש.

דגשים חשובים נוספים להם ניתן מענה במסגרת ליווי משפטי מצד עורך דין מומחה לזכיינות הם ההתחייבויות השונות של הרשת בשלב הקמת הבר, הסיוע בתפעול השוטף, מדיניות רכישת המוצרים של הזכיין מהרשת, הבלעדיות שמקנה הזיכיון ועוד – הניסיון שצבר עו"ד גיא קולן, הן באופן כללי והן ספציפית מול פטריקס, והידע רחב ההיקף שלו בתחום יהפכו גם אתכם לזכיינים של הרשת בדרך המשתלמת ביותר עבורכם.