0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

קפה נמרוד זכיינות

קפה נמרוד זכיינות

קפה נמרוד היא רשת של בתי קפה-מסעדות שמביאה את הייחודיות של הגליל למקומות נוספים ברחבי הארץ. הסניף הראשון הוקם בשנת 2007.

על-מנת להצטרף לרשת כזכיינים נדרשת השקעה כספית – שכוללת הן את רכישת הזיכיון עצמו והן את עלות ההקמה של בית קפה-מסעדה – וכדי להבטיח מקסימום סיכויי הצלחה רצוי לבצע את ההתנהלות מול בעלי הרשת בעזרת עורך דין מומחה לזכיינות.

עו"ד גיא קולן הוא לא רק בעל ניסיון עשיר בתחומי הזכיינות והעסקים באופן כללי, אלא גם בעל ידע ספציפי לגבי מבנה ההתקשרות העסקית עם בתי קפה, וזאת לאחר שכבר ליווה זכיינים של בתי קפה, וכן ליווה ומלווה רשתות בתי קפה.

בפרט חשוב במסגרת גיבוש חוזה זכיינות לתת את הדעת על הדרישות השונות של הרשת מהזכיינים שלה, כולל מה נחשב בעיניה כהפרת חוזה ומהן הסנקציות שהיא רשאית להפעיל במקרים אלה, על התנאים שהרשת מספקת לכל זכיין כולל מידת חופש הפעולה לה הוא זכאי, היקף הבלעדיות וההתחייבות לאי-תחרות, ועוד.

עו"ד בעל ידע רחב היקף בתחום הזכיינות וניסיון משמעותי יידע לעגן בחוזה מפורט ומדויק את כל האינטרסים המשפטיים שלכם ואת מלוא זכויותיכם, כך שגם אם בעתיד יתגלו חילוקי דעות ביניכם לבין הרשת, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהזכויות שלכם נשמרות וכי הסיכוי שתיגרם לכם פגיעה מכל סוג שהוא נמוך ביותר.

בנוסף מבטיח הליווי הצמוד של עו"ד גיא קולן התנהלות יעילה, שכן כאמור הוא כבר מכיר לעומק את הדגשים העיקריים בתחום זכיינות בתי קפה ואת מבנה העסקה. בדרך זו תוכלו לקצר את פרק הזמן עד להקמת בית הקפה שלכם, ולהתחיל ליהנות מהפירות שלו בלי עיכובים מיותרים וכמובן גם מבלי לסכן את האינטרסים המהותיים שלכם.