0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

תחנת דלק זכיינות

תחנת דלק זכיינות

הנוסעים בכבישי ישראל לא יכולים להתעלם ממספרן הרב של תחנות התדלוק מרשת תחנת דלק. רשת תחנת דלק, הוקמה כתוצאה ממיזוג בין חברה השייכת לתנועה הקיבוצית וחברת אנרגיה, שהייתה הראשונה בישראל להבין את הצורך בהקמת מתחמים ייעודיים לתדלוק בסולר. סניפי תחנת דלק פרוסים כיום ברחבי הארץ ומציעים לנוהגים בכבישי ישראל שילוב נדיר בין שירות אדיב, שמירה על איכות הסביבה ומחירים תחרותיים. בנוסף לשירותי התדלוק המתקדמים, רשת תחנות הדלק תחנת דלק מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מההיצע האיכותי של חנויות הנוחות מרשת תחנת דלק להתרענן עם כוס קפה איכותית מבית רשת בתי הקפה 'סי אספרסו'. את ההצלחה המרשימה של רשת תחנות התדלוק תחנת דלק, אתם יכולים לרתום לצורך ההצלחה האישית שלכם באמצעות חתימה על הסכם זכיינות עם הנהלת הרשת.

הסכם זכיינות עם רשת תחנות התדלוק תחנת דלק, הוא הסכם שיאפשר לכם לנהל תחנת דלק משלכם וליהנות מכל היתרונות של הרשת. הסכם מסוג זה הנו מסמך משפטי עתיר סעיפים המתייחס אל כל ההיבטים החיוניים הנוגעים לניהול תקין של תחנת דלק בזכיינות. בין הנושאים בהם דן הסכם זכיינות: מיקום התחנה, גודלה, מבנה האשראי, היקף הביטחונות, התמחור וחלוקת הרווחים ותנאי הפסקת ההסכם והיציאה ממנו. לאור המורכבות שלו ברור לחלוטין כי על מנת להגיע לחוזה זכיינות משתלם עם רשת תחנות התדלוק תחנת דלק, יש צורך בליווי משפטי מקצועי.

עורך הדין גיא קולן, הוא הכתובת שלכם לייעוץ משפטי בכל הקשור להסכמי זכיינות. הניסיון חסר התקדים בהיקפו אותו צבר עורך הדין קולן בשנים האחרונות, במסגרת עבודתו כיועץ משפטי לזכיינים ולחברות מזכות, מאפשר לו להציע לכם את הייעוץ היעיל והאמין ביותר, בדרך לחתימת הסכם זכיינות עם רשת תחנות התדלוק תחנת דלק.