0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות לרשת אופנה

זכיינות לרשת אופנה

רשתות האופנה הבין לאומיות, חוללו מהפכה בעולם הצרכנות. הן פותחות סניפים בכל הערים הגדולות בעולם ומציעות, פריטי אופנה זהים כמעט ללקוחות בישראל, מדריד, פארג, רומא, ניו-יורק ועוד. אחת הרשתות שהובילה את המהפכה הזו בישראל ופתחה את הדלת עבור רשתות רבות שבאו בעקבותיה היא רשת אופנה. הרשת, המציעה ללקוחותיה שפע של מוצרים אופנתיים במחירים סבירים, היא הבחירה הראשונה של רוב חובבי האופנה בישראל, כאשר הם נכנסים לקניון או למרכז קניות גדול בישראל ובעולם. זכיינות אופנהנראית אם כן כמו הזדמנות עסקית שחבל להחמיץ, אולם הדרך לחתימה על הסכם זכיינות אופנה, כמו החתימה על הסכם עם כל רשת אופנה בין לאומית אחרת, עלולה להיות ארוכה ומתפתלת.

הסכמי זכיינות בתחום האופנה הם בדרך כלל בעלי מאפיינים ייחודיים בהשוואה להסכמי זכיינות בתחומים אחרים. בנוסף, החתימה על הסכם זכיינות עם חברה בין לאומית כמו אופנה, כרוך בלא מעט סעיפים, אשר אינם מופיעים בהסכמים עם חברות מזכות שבסיסן בישראל. לכן, אם אתם רוצים להגשים את החלום ולפתוח סניף של אופנה בזכיינות, יש כתובת אחת שעליכם לפנות אליה לפני תחילת התהליך: כתובתו של עורך הדין גיא קולן.

עורך הדין גיא קולן הוא מומחה לזכיינות. משמעות הדבר היא כי הוא הקדיש שנים רבות ללימוד התחום ולעיסוק פעיל בו. עורך הדין קולן העניק ליווי משפטי וייעוץ מקצועי לרשתות מזכות ולזכיינים בתחומים שונים והוא נמנה כיום על עורכי הדין היחידים המכירים את תחום הזכיינות משני צדדיו. את הידע העשיר והרחב שלו שימח עורך הדין גיא קולן להעמיד גם לרשותכם בעת החתימה על הסכם זכיינות אופנה. אז לפני שאתם מקבלים החלטה לגבי פניה להנהלת רשת אופנה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד קולן, המומחה לזכיינות.