0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

פיצה האט זיכיון

פיצה האט זיכיון

רשת פיצה האט החלה את דרכה בארה"ב, (טקסס), בשנת  1958 ע"י צמד של שני אחים. הרשת מתמחה בהכנת פיצות בסגנון אמריקאי, מאכל שבתקופתו פחות היה מוכר. כיום רשת פיצה האט הינה רשת זכיינות בינלאומית, אחת מרשתות הפיצה המובילות בעולם והיא קשורה אל חברת Yum! Brands שמתפעלת רשתות מזון מובילות נוספות.

ערך מוסף

חברת פיצה האט השתרשה בארץ. מדובר על שילוב נכון של חומרי גלם, כמויות, טעמים, חווית שירות ועיצוב אחיד שעובר כחוט שני בכל אחד מהסניפים. רשת פיצה האט היא יותר מרק פיצרייה, אלא היא ראשית כל מסעדה שיודעת להעניק את כל החוויה. על כן בעוד שבהרבה פיצריות אחרות פשוט מזמינים והולכים, הרי שכשמדובר על רשת פיצה האט, ניתן למצוא שאנשים רבים בוחרים לשבת במקום לטובת ארוחה מלאה.

יותר מ52 סניפים

פיצה האט הינה רשת בינלאומית. מדובר על אחת מרשתות האוכל המהיר הגדולות בעולם. הרשת הינה חלבית לחלוטין ובארץ ניתן למצוא מגוון סניפים כשרים, (הרוב המכריע), ובאופן כללי רק בארץ ניתן למצוא יותר מ52 סניפים שונים- מקריית שמונה ועד אילת שנמצאים בבעלות של חברת "טבסקו החזקות בע"מ".

תפריט

פיצת הדגל שמזוהה ביותר עם הרשת הינה "פיצת פאן". מדובר על פיצה ענקית עשויה מבצק טרי ואוורירי. כמו כן גם  ניתן למצוא פיצה מבצק דק, פיצת ציזי קראסט, פיצה עשירה בגבינה, פיצה ללא גלוטן עבור ציבור חולי הצליאק ועוד. מלבד פיצות גם ניתן ליהנות מסלטים, פסטות, קישים, פוקצ'ות, ואיך לא- מבחר קינוחים שמשלימים כל מנה.

יוקרה

מלבד חוויית הישיבה, גם ניתן ליהנות מהזמנת טייק אווי עבור אירועים, כנסים, ישיבות עסקיות, ימי הולדת וכמובן עבור ישיבה ביתית משפחתית. כאשר מזמינם לאירוע פיצה מבית רשת "פיצה האט", ישר נוצר רושם, כיוון שהיא מהווה מותג יוקרתי. לסיכום, מדובר על שילוב נכון של מקצועיות, טריות, תפריט פשוט, מבחר תוספות, מערך שיווק יעיל ושמירה על איכות מרשימה שנשמרת לכל אורך השנים- כך שמדובר על רשת משומנת שעוד ממשיכה להתרחב בארץ ובעולם.

רשת זכיינות

סניפי הרשת פועלים באמצעות זכיינים. מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני. אחת השאלות שנשאלות היא מה עומד מאחורי הצלחה של רשת זכיינות? מדוע יש כאלה שמצליחים להפוך לרשת זכיינות, ואחרים נכשלים בכך. ובכן, מה שמחבר בין אלה שמצליחים הוא קודם כל הבנה בזכיינות. זכיינות הינו מקצוע בפני עצמו, ויש להיעזר במומחים כדי ללמוד וליישם אותו. כמובן שיש לוודא קודם שיש ביד מוצר טוב שמתאים לשכפול.   

משרדנו מייצג זכיינים של רשת פיצה האט. יש לנו ניסיון ויכולת לנהל את הליך ההתקשרות עם רשת פיצה האט.

ההתקשרות עם רשת פיצה האט מתחיל בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה.