0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיין / זכיינות לי קופר

זכיין / זכיינות לי קופר

לי קופר הוא מותג ג'ינסים שנוסת בתחילת המאה העשרים של האלף הקודם, על ידי מוריס קופר. לי קופר נחשבת לחברת הג'ינסים האירופית הראשונה בעולם. כיום פועלת הרשת בתשעים מדינות ברחבי העולם, תוך שהיא מאפשרת לזכיינים במדינות השונות להתאים את הקולקציות לדרישות הייחודית של כל מדינה ומדינה. בישראל, נחשבת לי קופר לאחת מרשתות האופנה הגדולות והמובילות. היא מפעילה כארבעים וחמישה סניפים ברחבי המדינה המציעים לקהל הישראלי קולקציות רחבות של אופנה עכשווית המשולבת עם קווי הג'ינס.

זכיינות אופנה. איך זה עובד
רוב רשתות האופנה פועלות בשיטת הזכיינות התפעולית. בשיטה זו, הרשת היא האחראית על המלאים ועל הקופה. הזכיינים, בעלי החנויות, הן האחראים על התפעול השוטף של החנות, תמורת אחוזים מהמחזור שהם מקבלים מדי חודש כעמלה. בשיטת זכיינות זו, הזכיין מקים את החנות על חשבונו ומשלם את ההוצאות השונות: שכר דירה, ארנונה, שכר עבודה ועוד. חלק גדול מהרשתות הפועלות בישראל מתנות את החתימה על הסכם זכיינות, בכך שהזכיין יעבוד מספר חודשים באחת מחנויות הרשת. בתקופה זו בודקות הרשתות את מידת ההתאמה של הזכיין לעבודה איתן. כמו כן רשתות רבות גובות מהזכיינים גם אחוזים מהמחזור לטובה השתתפות בהוצאות הפרסום של הרשת.

עו"ד גיא קולן. המומחה לזכיינות
אתם מרגישים שמתאים לכם להיות זכיינים של לי קופר? הצלחתם לגייס את הסכומים הדרושים ואתם מוכנים לצאת לדרך? רק רגע. לפני שאתם נכנסים לעולם המורכב של זכיינות האופנה, יש לא מעט פרטים, קטנים וגדולים שאתם צריכים לשים לב אליהם. עורך דין גיא קולן הוא בעל נסיון עשיר בתפירה של חוזי זכיינות בתחום האופנה והוא יעשה את כל מה שביכולתו על מנת ליצור עבורכם חוזה זכיינות שיתאים בדיוק למידה שלכם.