0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

קפה גרג זיכיון

קפה גרג זיכיון

קפה גרג, שנוסד ב-1994 כבית קפה חיפאי צנוע – הוא כיום אחד המותגים המובילים בתחום בתי הקפה והמסעדות בישראל, עם למעלה מ-100 סניפים בכל רחבי הארץ ועם שאיפה להתפתח עוד, באמצעות מכירת זיכיונות.

עו"ד גיא קולן כבר ליווה זכיינים במהלך המשא ומתן מול אנשי גרג (וגם מול המותג החדש – ביגה), כך שבנוסף להבנה המעמיקה שלו בנוגע לזכיינות באופן כללי, הוא גם מכיר היטב את מבנה העסקה והחוזה שמציעה הרשת לזכייניה. הידע העשיר שלו והניסיון הרלוונטי יסייעו גם לכם להגיע לעסקה הטובה ביותר מבחינתכם ולהפעיל סניף של קפה גרג בתנאים האידיאליים.

חשוב לזכור שבתחום בתי הקפה והמסעדנות, רכישת זיכיון היא דרך מקובלת מאוד להגיע לעסק משגשג. למעשה, בשנים האחרונות רוב בתי הקפה בישראל נפתחו על בסיס זכיינות, ורשת גרג נהנית מצמיחה מהירה. יחד עם זאת לרשת גם דרישות רבות מהזכיינים שלה, ובאופן כללי מומלץ בחום לא לחתום על חוזה זכיינות בלי ייעוץ של עורך דין מומחה לנושא, שיבחן בקפידה את כל הסעיפים ויעזור לכם להבטיח את זכויותיכם, הן במהלך הקמת בית הקפה והן לאורך הפעילות השוטפת שלו, שמן הסתם תרצו שתהיה ארוכת שנים.

בפרט חשוב לתת את הדעת לגבי סוגיות כגון התשלומים לרשת, מדיניות רכישת המוצרים מהרשת, מה מוגדר כהפרת חוזה ע"י אנשי קפה גרג ומהן הסנקציות כלפי הזכיינים בכל מקרה ומקרה, ההתחייבויות של הזכיין בתום תקופת הזיכיון ועוד.

עוד יתרון של עורך דין שכבר מכיר את מבנה העסקה והחוזה של קפה גרג, כמו גם של המותג החדש של הרשת, ביגה, הוא ניהול משא ומתן יעיל – כך שאתם תוכלו לצאת לדרך בלי עיכובים מיותרים ותוך זמן קצר ככל האפשר להתחיל להפעיל בית קפה בעל מוניטין בתנאים המיטביים מבחינתכם.