0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

לוח עסקים חמים

לוח עסקים חמים

מדי יום נפתחים בישראל עשרות עסקים בתחומים. תחום העסקים התזזיתי, מושך אליו מדי שנה יזמים רבים. חלקם מתחילים, אנשים בעלי חזון שנמאס להם לעבוד עבור אחרים והם מעוניינים לפרוץ לשוק כבעלי עסקים עצמאיים, וחלקם אנשי עסקים מנוסים שפתחו כבר מספר עסקים בעבר ויפתחו מן הסתם עוד עסקים רבים בעתיד. אחת הדרכים הקצרות להיכנס לעולם העסקים, היא על ידי רכישה של עסק פעיל. עסק שכבר רכש מוניטין ולקוחות, עסק שבמחסנים שלו מונחת סחורה המחכה להימכר, או ציוד שכל מה שצריך כדי לצאת לדרך זה רק להפעיל אותו. לכן, יזמים רבים מעוניינים ברכישה של עסקים חדשים אותם ניתן למצוא במקומות כמו לוח עסקים חמים באינטרנט או מעל דפי העיתון.

לוח עסקים חמים. דברים שצריך לדעת
הפרסומים בלוח עסקים חמים למכירה, יהיו תמיד מפתים וייראו היטב. אף אחד הרי לא ינסה למכור את העסק הפעיל שלו על ידי הצגת החסרונות שלו או הבעיות שבעל העסק החדש ייאלץ להתמודד איתן. יכולות להיות הרבה מאוד בעיות כאלה, מסכסוכים עם שכנים, דרך נושאים חוקיים הקשורים למגע עם הרשויות ועד להסתבכויות כלכליות. גם אם אתם בעלי חושים עסקיים יוצאים מן הכלל, מומלץ שבמקרה של רכישת עסק פעיל המוגדר כעסק חם, לא תסמכו רק אליהם.

בזמן רכישת עסק פעיל העיתוי הוא חשוב במיוחד. על מנת לרכוש עסק פעיל יש להחליט ולפעול פעמים רבות במהירות וביעילות. הידע הרב והניסיון העשיר של עו"ד קולן יעמדו לרשותכם לאורך כל הדרך, מקבלת ההחלטה, דרך בדיקת ההיתכנות העסקית ועד לסגירת החוזה. לפני שאתם מקבלים החלטה, אתם מוזמנים לפגישה עם עו"ד קולן, המומחה למכירה ורכישה של עסקים חמים.