0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

עו"ד מסחרי בתל אביב

עו"ד מסחרי בתל אביב

עו"ד מסחרי בתל אביב

"העיר העברית הראשונה", תל אביב, היא מקום שמבוסס במהותו על יזמות וחופש. בהתאם אין פלא שהעיר שהוקמה ב-1909 הפכה עד מהרה למרכז של חיי מסחר ערים וכיום היא המובילה במדינה בכל הנוגע לפעילות עסקית מכל הסוגים. הצורך המשמעותי בבסיס משפטי איתן למגוון רחב של מהלכים עסקיים מוביל לביקוש הולך וגדל לשירותיהם של עורכי דין שתחום התמחותם הוא מסחר - בין השאר מסייע עו"ד מסחרי בתל אביב ללקוחותיו להגיש תביעות (כספיות ו/או חוזיות), להתגונן בפני תביעות שכאלה, להקים חברות ושותפויות, להתרחב (באמצעות מכירת זיכיונות או על בסיס מיזוגים ורכישות), להגיש בקשות שונות לבתי המשפט ובאופן כללי להגן על זכויותיהם, הן אלה שמכוח החוק והן אלה שמבוססות על הסכמים משפטיים.

לצד בקיאות משפטית מקיפה בכל הנוגע לדיני מסחר, דיני עבודה, דיני תאגידים, דיני חוזים, קניין ועוד, נשען עו"ד מסחרי בתל אביב גם על ניסיון עשיר. מיומנות ספציפית נוספת היא יכולת ניסוח משכנעת לא "רק" בכתב אלא גם בעל-פה, וזאת על-מנת להבטיח הצלחות גם בתחום שנקרא ליטיגציה מסחרית - התדיינות בפני שופטים, מגשרים ובוררים במצבים שבהם נדרש סיוע מערכאות אלה על-מנת למצות את זכויות הלקוחות.

עורך הדין גיא קולן הינו עו"ד מסחרי ועורך דין זכיינות שצבר ניסיון נרחב במהלך שנות עבודתו הרבות. בפרט מומחה עו"ד קולן לזכיינות - הן מהצד של הרשתות המזכות וזאת לאחר שסיפק שירותי ייעוץ וליווה רשתות בולטות בארץ, והן מהצד של הזכיינים, שגם לרבים מהם הוא סייע לצאת לדרך עסקית זו בתנאים המיטביים. בנוסף אמון עו"ד קולן על גיבוש הסכמי שותפים (שמעגנים בחוזה מחייב יחסים בין מי שבוחרים להקים שותפות עסקית), ניסוח הסכמי השקעות, ליווי הליכי פירוק חברות מרצון, הקמת חברות בע"מ, ייצוג לקוחות בערכאות שיפוטיות שונות ועוד.