0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

עורך דין מסחרי במרכז

עורך דין מסחרי

השתכללותו המשמעותית של עולם העסקים והעובדה שפעולות רבות מאוד במסגרתו מחייבות תשומת לב מרבית לפן המשפטי הופכת את עורכי הדין שתחום מומחיותם הוא התחום המסחרי לאנשי מקצוע מבוקשים מאוד. בין השאר נדרשים שירותיו של עורך דין מסחרי לשם הקמת חברות בע"מ, במסגרת הליכי פירוק חברות, לקראת רכישת או מכירת זיכיון, כשנדרש צו מניעה כנגד פעילות עסקית מסוימת, כשבעל עסק רוצה לממש את זכויותיו בעזרת בית משפט (או הליכים משפטיים אחרים כגון בוררות וגישור), כשנוצר צורך להתגונן בפני תביעה חוזית או כספית ובמצבים נוספים שבהם מתגלה קונפליקט מהותי סביב פעילות עסקית כזו או אחרת.

אחת המיומנויות העיקריות החיוניות לעורכי דין מסחריים היא יכולת לנסח חוזים שיהיו גם בהירים לחלוטין וגם מדויקים ומפורטים כך שיספקו מענה לכל תרחיש אפשרי. בין השאר מנסח עורך דין מסחרי הסכמי השקעות, הסכמי שותפים, הסכמי זכיינות ועוד. מיומנות חשובה נוספת היא ההופעה בפני שופטים, בוררים או מגשרים - תחום זה נקרא ליטיגציה מסחרית, ואמנם במרבית המקרים השאיפה היא להימנע במידת האפשר מפני הליכים משפטיים (מטבעם אורכים זמן רב, מרבים טרחה ועלולים גם לפגום בתדמית של איש העסקים או העסק), אולם מאחר שלעתים אין ברירה אלא לפנות לעזרת ערכאות אלה, נדרשת מעו"ד מסחרי גם יכולת הופעה משכנעת. אם אתה מעוניין ברכישת עסק או אפילו זכיינות עסקים חמים תצטרך עזרה של עורך דין. 

מרכיב חשוב נוסף הוא ניסיון. ניסיון מגוון הכרחי כדי להבטיח התנהלות יעילה במיוחד עבור כל לקוח, בין אם מדובר בהוצאתו לפועל של הליך בירוקרטי דוגמת רישום חברה, רישום שותפות או פירוק חברה מרצון, בין אם מדובר במימוש הזדמנות עסקית (בתחום הזכיינות, מיזוגים ורכישות ועוד), ובין אם על הפרק סכסוך מסחרי.

לעו"ד גיא קולן ניסיון עשיר ויכולות גבוהות שכבר סייעו ללקוחות רבים להבטיח את זכויותיהם, לשמור על האינטרסים המסחריים שלהם ולהוציא לפועל יוזמות עסקיות מתגמלות.

עורך דין מסחרי במרכז