0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית היא ענף בתחום המשפט שמהותו היא הופעה בפני ערכאות שיפוטיות שעוסקות בסוגיות מעולם העסקים - בתי משפט, בוררות והליכי גישור. כדאי לדעת שלא כל עורך דין מסחרי הוא גם ליטיגטור, כלומר איש מקצוע שעוסק בהופעה בפני שופטים, מגשרים ובוררים וייצוג לקוחותיו במצבים אלה. בהתאם, בכל מקרה בו מתגלים קונפליקטים עסקיים או כשבעל חברה חושש שמא האינטרסים שלו עלולים להיפגע (או כבר נפגעו), ההמלצה היא לפנות לעורך דין מסחרי מומחה לליטיגציה שכן הגעה לערכאה שיפוטית היא תרחיש אפשרי בהחלט. פעולות נוספות שנגזרות מפנייה לבית משפט הן קבלת צווים שונים (צו עיקול, צו מניעה, צו עשה), הסרת עיקולים, הגשת בקשה לקבלת פסק דין הצהרתי, הגשתם של כתבי הגנה בפני תביעות כאלה ואחרות או צווים, ועוד.

חשוב להדגיש: אין הכרח שסכסוך כזה או אחר יגיע לכדי משפט ואפילו לא הליך גישור או בוררות. במקרים רבים עו"ד מסחרי מנוסה מסייע ללקוחותיו לממש את זכויותיהם ולשמור על האינטרסים המהותיים שלהם מבלי להידרש להליכים משפטיים. באופן טבעי יש לכך יתרונות בלתי מבוטלים, שכן הליכים משפטיים עלולים להימשך זמן רב, לגבות מחיר יקר וגם לפגום בתדמית החברה או האדם שמעורבים בהם (גם אם התנהגותם הייתה ללא דופי). עם זאת, מאחר שאין דרך לדעת בוודאות אם אכן יימצא פתרון משביע רצון גם ללא משפט, ומאחר שאין סיבה לוותר על הכלים שמעניקה מערכת המשפט למי שזכויותיו הופרו, תמיד כדאי להעדיף עורך דין שבמידת הצורך ייצג אתכם גם בפני הערכאות השיפוטיות הרלוונטיות - ובקיצור איש מקצוע מיומן גם בכל הנוגע לליטגיציה מסחרית.

למשרדו של עו"ד גיא קולן מומחיות בכל הנוגע לדיני מסחר. למשרד ניסיון נרחב בכל הנוגע להופעות בפני בתי המשפט וכן בהליכי גישור ובוררות וגם כמה עולה זכיינות. בכל תיק בא לידי ביטוי הניסיון הרב שנצבר על ידי משרדו של עו"ד גיא קולן, הבקיאות המשפטית, המיומנות הנוגעות לניהול משאים ומתנים, כושר הניסוח בעל פה ובכתב ברמה המקצועית הגבוהה ביותר והיכולת להביא לידי ביטוי את מלוא הכישורים המשטיים הנדרשים לכל סיטואציה.