0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

בהדונס זכיינות

בהדונס זכיינות

עבור ישראלים רבים חומוס הוא הרבה יותר ממאכל עממי. עבור ישראלים רבים חומוס הוא סוג של דת. אנשים מוכנים להעביר ימים שלמים בוויכוחים חסרי תכלית איזה חומוס הוא הטעים ביותר בישראל, בעיר שלהם, או בשכונה שבה הם גרים, וחומוסייה אהובה, כמו קבוצת כדורגל אף פעם לא מחליפים. אחד מהיכלי החומוס הידועים והאהובים ביותר בגוש דן הוא חומס בהדונס, שהסניף המקורי שלו נמצא ברחוב ההלכה, לא הרחק מהגבול בין תל אביב ורמת גן. בשנים האחרונות הפך חומוס בהדונס לרשת אשר מציעה לזכיינים להצטרף אליה ולפתוח סניף בבעלותם של רשת בהדונס.

מה לשים לכם בזכיינות?
הסכם זכיינות, כמו מנת חומוס טובה, כולל לא מעט מרכיבים. חלקם בעלי נפח משמעותי שקשה מאוד לפספס וחלקם עדינים ובלתי נראים כמעט. לכן, למרות שמדובר בעיקרון זהה, רשתות שונות מנסחות הסכמי זכיינות שונים, בין השאר גם כתוצאה מהשוני בין הזכיינים השונים. את גובה דמי הזכיינות והתמלוגים החודשיים יהיה לכם קשה להחמיץ, אולם הסכמים מורכבים כמו הסכמי זכיינות, כוללים במקרים רבים סעיפים שנדרשת השכלה משפטית כדי להבין את משמעותם.

בהדונס זכיינות. הולכים על בטוח
על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הסכם הזכיינות שלכם עם רשת בהדונס הוא ההוגן והכדאי ביותר שתוכלו להגיע אליו, אתם צריכים שיהיה לידכם עורך דין, המכיר לעומק את תחום הזכיינות, שיוכל להאיר את עינכם לגבי נושאים הדורשים תשומת לב ולמנוע אי הבנות שישפיעו על כדאיות הסכם הזכיינות בעתיד.

עורך דין גיא קולן. יעוץ לזכיינות עם המון חריף
עו"ד קולן שימש במשך ארבע עשרה שנה כיועץ המשפטי של רשת ארומה ושימש בין השאר כמנהל הפיתוח העסקי של הרשת. הניסיון העשיר שלו בתחום זכיינות המזון בישראל, יכול לעבוד גם עבור העסק שלכם.